banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Samsunspor Ümraniyespor maçı için işte beklenen karar!

Samsunspor Ümraniyespor maçı için beklenen karar geldi. Maçın 2-2 tescil edildiği öğrenildi

Samsunspor 24.02.2021, 18:10 24.02.2021, 18:39
10515
Samsunspor Ümraniyespor maçı için işte beklenen karar!

Samsunspor Ümraniyespor maçı için işte beklenen karar! Samsunspor Ümraniyespor maçı için beklenen karar geldi. Maçın 2-2 tescil edildiği öğrenildi

Kural hatası yapılan Ümraniyespor-Yılport Samsunspor maçı sonrası TFF kararını açıkladı. Alınan karar neticesinde maç 2-2'lik skorla tescil edildi.

AYRINTILAR GELECEK...

Yorumlar (10)
Hakan 3 ay önce
Kural hatası olan bir maçı tescil etmek demek bu tff kendi kurallarını bilmiyor demektir, yildirim demirören in kâr zararı hesaplanarak mi tescillendi acaba ??
Hüseyin Uzun 3 ay önce
İstanbulspor-Samsunspor maçında da kural hatası vardı.TFF o yüzden iki maçı düşünerek ne şiş yansın ne kebab felsefesiyle böyle bir karar aldı sanırım.
Hms 3 ay önce
Allah belanı versin tff
Hakan 3 ay önce
Kural hatası olan bir maçı tescil etmek demek bu tff kendi kurallarını bilmiyor demektir, yildirim demirören in kâr zararı hesaplanarak mi tescillendi acaba ??
baba samsun 3 ay önce
ümraniye ikinci golü kural hatasından dolayı atıyor dolayısı ile maçı sen nasıl 2-2 tescil ediyorsun saçma sapan karar
EFE 3 ay önce
TFF MALUM (GS VE TS) İKİ LOBİNİN ELİNDE TÜRK FUTBOLU OYUNCAK GİBİ KULLANILIYOR....DERHAL TFF,MHK, VE (TS -GS) NİN BELİRLEDİĞİ BİR HAKEM ORDUSU 40-50 YILDIR FUTBOLUMUZUN İÇİNE EDİYOR DERHAL LAVEDİLMELİ!! YOKSA ASLA VE ASLA ADALET OLMAZ BU ÜLKE FUTBOLUNDA..
ercan 3 ay önce
türk futolunu sarmış sarmalamış karabasan gibi üzerine çökmüş bu gs ve ts ler istediği kararları alıyorlar aldırıyorlar bu ülke futbolunun gerçeği bu maalesef!... asla ve asla samsunun lehine bir karar çıkmadı bu mekanizmalardan çıkmayacak ta! çünkü samsun en çekindikleri bir futbol şehri bu iki şer için.
baba samsun 3 ay önce
mustafa altıntaş kardeş önce sen o pozisyonda samsunlu oyuncu topa vursada vurmasada oyun başladı bunda sıkıntı yok burdaki sorun gol pozisyonunda topun en az iki oyuncuya deymesi gerekiyor ümraniyeli oyuncu topu aldı ve tek başına golü yaptı dolayı ile olün iptal edilip aut atışı ile oyunun başlaması gerekirde bilmeden yorum yapma önce kuralı öğren lütfen federasyonda zaten kural hatası var diyo okuduysan bilmem anlatabildim mi
Yalcin Metin 3 ay önce
tekrari gerektiren durumlar olsa da Samsunsporumuz icin en mantiklisi olan 2-2 tecil edilmesi . Zaten cok dar bir mac programi var . Takimin tekrar bu dar mac takviminde istanbula gitmesi, konaklamasi , yemesi icmesi ve geri donmesi 300.00 TL . Takima maddi destek zaten sifir .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın