Samsunspor Türkiye'nin en önemli kulübü - Spor Haberleri

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Samsunspor, başkanı, yönetimi, kulüp organizasyonu, vizyonu, futbola bakışı, hamleleri, tesisleri, stadı, futbol kültürü, alt yapı planlaması ve taraftarlık bilinciyle Türkiye’nin en önemli ve başarılı bir kulübüdür” dedi

Samsunspor 22.04.2020, 08:54
210
Samsunspor Türkiye'nin en önemli kulübü - Spor Haberleri

 KURTULUŞUMUZ ALTYAPI 
Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Salgın sürecinde futbolun ekonomik açıdan geldiği noktayı değerlendiren Sağlam, Samsunspor’un her şeyiyle Türkiye’nin en önemli kulübü olduğunu ifade etti.  Sağlam, “Zenginliğin daha çok şeye sahip olmak değil, daha az şeye ihtiyaç duymak olduğunu anlayabilsek, daha az kazanarak, daha az harcayarak çok daha mutlu olabilir ve bu bakış açısını futbola uyarlayabilirsek başarıda istikrarı yakalayabiliriz”dedi.
 FIRSATA ÇEVİRMEK GEREK 
Sağlam ayrıca, “Salgın sürecinde futbolumuzun ekonomik açıdan geldiği noktayı doğru stratejiyle fırsata çevirmek zorundayız. Tüm kulüplerimiz gelecek planlamalarında alt yapı organizasyonlarını yeniden ele almaya mecburudur. Belki de bu süreç futbolumuzun kurtuluşu olacaktır. Net bir şekilde bugün Samsunspor, başkanı, yönetimi, kulüp organizasyonu, vizyonu, futbola bakışı, hamleleri, tesisleri, stadı, futbol kültürü, alt yapı planlaması ve taraftarlık bilinciyle Türkiye’nin en önemli kulübüdür”ifadelerini paylaştı. 
Salim YILDIZ 

Yorumlar (0)