Samsunspor taraftarı ve polis el ele!

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürü Murat Kalyoncu, Samsunspor taraftar grubu temsilcileriyle bir araya geldi. Kalyoncu taraftarların sorunlarını dinlerken, spor güvenliği konusunda işbirliği yapılması konusuna değinildi

Samsunspor 27.09.2018, 10:33 27.09.2018, 10:37
155
Samsunspor taraftarı ve polis el ele!

Samsunspor maçlarında taraftarların yaşadığı sıkıntıların çözümü ve spor güvenliğinin sağlanması amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdürü Murat Kalyoncu yönetiminde, taraftar grubu başkanları ile toplantı gerçekleştirildi.

Polis Evi'nde gerçekleşen toplantıya Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçe Başkanı Ümit İren, Şirinler Taraftar Grubu Tribün Lideri Doğukan Bayrak, Şehzadeler Taraftar Grubu Başkanı Kenan Karpuzoğlu, Şehzadeler Taraftar Grubu Onursal Başkanı Mehmet Çetir ile Tribün Lideri Hikmek Şimşek, Samsunspor Aileler Platformu Başkanı Cüneyt Şenkal ve Forza Samsun Temsilcisi Oğuzhan Bulgan katıldı. 


TRÜBÜNLERDE HUZUR İÇİN:

Spor güvenliğinin sağlanması için taraftar gruplarının temsilcileri, Spor Güvenliği Şubesi polisleri ile tribünde istenmeyecek olayların yaşanmaması için el ele verecek.

TARAFTARA ÖNEMLİ MESAJ
Toplantıda taraftar grubu temsilcileri, stadyuma girişlerde yaşadıkları sıkıntılar ile ilgili sorunlarını Spor Güvenliği Şube Müdürü Murat Kalyoncu'ya iletti. Taraftarlara 'Yapabileceğimiz, çözüme kavuşturabileceğimiz her konuyla ilgileneceğiz" mesajı veren Murat Kalyoncu, stadyuma giriş çıkışlarda ve arama noktalarında yaşanan sorunlarla ilgili bir değerlendirmede bulundu. 
Kalyoncu, Samsunspor'un evinde ilk hafta oynanan Amedspor maçı ve 3'üncü haftada oynanan Sancaktepe Belediyespor müsabakalarındaki turnike görüntülerini taraftar grubu temsilcilerine izleterek, yapılan çalışmaları gösterdi. 

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ
Spor Güvenliği Şube Müdürü Murat Kalyoncu toplantıda ayrıca taraftar grupları temsilcilerine emniyet güçlerine yardımcı oldukları için teşekkür etti ve günün anısına bir plaket sundu.

Haber:Onur EROL - Hande ONAT

Yorumlar (0)