Samsunspor idmanında 2 futbolcu da yok

Yılport Samsunspor'un geçtiğimiz günkü idmanında gerginlik yaşayan Okan Dernek ile Ferhat Çulcuoğlu, Teknik Direktör İrfan Buz'un kararı doğrultusunda dünkü idmanda yer almadı. 

Samsunspor 17.10.2019, 14:12 17.10.2019, 14:20
414
Samsunspor idmanında 2 futbolcu da yok

Yılport Samsunspor'un geçtiğimiz günkü idmanında çift kale maç esnasında yaşanan pozisyon sonrasında gerginlik yaşayan Okan Dernek ile Ferhat Çulcuoğlu, Teknik Direktör İrfan Buz'un kararı doğrultusunda dünkü idmana katılmadı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Okan Dernek ve Ferhat Çulcuoğlu hakkında 'Süresiz kadro dışı' kararı olmadığını belirtti. Aztopal, Yılport Samsunspor'un bir disiplin prosedürü olduğunu ve iki futbolcu hakkındaki kararın, Teknik Direktör İrfan Buz ile Yönetim Kurulu'nun istişareleri sonrasında alınacağını ifade etti. 

İdmanda ne olmuştu?

Yılport Samsunspor'un geçtiğimiz sabah gerçekleştirdiği idmanda, Okan Dernek ile Ferhat Çulcuoğlu arasındaki ikili mücadele esnasında gerginlik yaşanmış, iki futbolcu birbirine saldırmaya çalışmıştı. İkiliyi, takım arkadaşları güçlükle sakinleştirirken, İrfan Buz idmanı yarıda keserek futbolcularla konuşma gerçekleştirmişti. 

Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)