Samsunspor dünya devleriyle yarışacak - Samsunspor

Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım, "Samsunspor'da güzel işler yapacağız. Manchester United-Liverpool gibi büyük kulüpler gibi kombineleri satılmış bilet bulamıyorsun sırada bekliyorsun biz de inşallah Samsunspor'u en az 20 bin kombinenin satıldığı ve sponsorların birbirleriyle yarıştığı bir takım haline getireceğiz" dedi

Samsunspor 09.03.2020, 11:45 09.03.2020, 12:49
2806
Samsunspor dünya devleriyle yarışacak - Samsunspor

KOMBİNELER YOK SATACAK 

Sancaktepe FK galibiyeti sonrası Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, camiaya güzel mesajlar verdi. Samsunspor'u Dünya devleriyle yarışır hale getireceğini belirten Başkan Yıldırım, "Samsunspor'da güzel şeyler yapacağız. Samsun şehri artık kendisine yakışanı görecek. İnsanları şu an biz zorla maça getirmek için uğraşıyoruz, yarın bu durum değişecek. İnsanlar artık kombinelerini alacak" diye konuştu.  

BİZE DESTEK OLUN 

Yıldırım, "Yurt dışında Manchester United - Liverpool gibi büyük kulüpler nasıl oynuyorsa; kombineleri satılmış bilet bulamıyorsun sırada bekliyorsun biz de inşallah Samsunspor'u böyle en az 20 bin kombinenin olduğu üstüne de işte maç maç biletlerin satıldığı, locaların full olduğu sponsorların birbirleriyle yarıştığı bir takım yaratacağız. Bu benim hayalim; ben hep hayallerimi gerçekleştirmek için uğraştım. Samsun olarak bizi destekleyin. Bizim de hatalarımız olabilir ama zor günlerimizde yanımızda olun ki bu takımın sırtı yere gelmez" dedi.

Salim YILDIZ 

Yorumlar (0)