Samsunspor dolu dizgin

Liderlik koltuğunun sahibi Samsunspor Basketbol deplasmanda Sigortam.net ile karşılaştı. Karşılaşma sonucunda Kırmızı - Beyazlı takım rakibini 68 - 69'luk skorla mağlup etti. 

Samsunspor 05.04.2021, 14:29
120
Samsunspor dolu dizgin

Samsunspor dolu dizgin Liderlik koltuğunun sahibi Samsunspor Basketbol deplasmanda Sigortam.net ile karşılaştı. Karşılaşma sonucunda Kırmızı - Beyazlı takım rakibini 68 - 69'luk skorla mağlup etti. 

 

Türkiye Basketbol Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Samsunspor Basketbol İstanbul deplasmanında karşılaştığı Sigortam net'i 68- 69'luk skorla mağlup etti. Mücadeleye iyi başlayan ev sahibi ekip ilk periyotu 26-14 önde tamamladı. Mücadelenin ikinci periyotunda da kontrolü elinde bulunduran Sigortam Net devre arasına 30-28 önde gitti. Müsabakanın üçüncü periyotunda rakibine karşı baskılı oyun ortaya koyan Samsunspor Basketbol, art arda yakaladığı sayılarla üçüncü periyotu 43-46 önde tamamlarken final periyotuna da önde girdi. Kırmızı - Beyazlılar şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyetle sahadan ayrılmasını bildi. Zirvedeki yerini koruyan Kırmızı-Beyazlılar, bir engeli daha kayıpsız geçti.

Yorumlar (0)