Samsunspor dağıldı... İpekoğlu'ndan sert açıklamalar!

Samsunspor Haber: Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, 5 futbolcusunun külüpten ayrıldığını açıkladı

Samsunspor 05.01.2018, 16:40 05.01.2018, 17:34
1584
Samsunspor dağıldı... İpekoğlu'ndan sert açıklamalar!

Samsunspor Haber - Samsunspor'un Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Nuri Asan Tesis Tesisleri'nde çok önemli açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, şehrin takımına sahip çıkmadığını belirterek, "Samsunspor'da yapılan işlere akıl sır ermiyor. Verilen sözler tutulmuyor. Savunmada tüm oyuncularımızı kaybettik" dedi.

Engin İpekoğlu, Çağrı Ortakaya, Abdulkerim Bardakcı, Hasan Hatipoğlu, Ömer Kandemir ve Ufuk Budak'ın takımdan ayrıldıklarını açıklayarak, "Eskişehir camiası bir Ofoedu için 1 milyon 250 bin lirayı bulurken bu şehir 5 futbolcusu için bulamadı" diye konuştu.

'BELEDİYE DESTEK VERMİYOR'
TFF 1. Lig'inde takımlar için belediyelerin desteklerinin önemine vurgu yapan İpekoğlu, "Kentimizin ileri gelenlerine sesleniyorum. Sayın valimize ve belediye başkanlarına, bakıldığı zaman TFF 1. Lig'deki kulüplerin arkasında belediye başkanları var.  Ciddi anlamda spor kulüplerine katkıda bulunan başkanlar var ama bizde yok. Sayın valimiz çaba içerisinde, valimizin de çabası belirli noktaya kadar gidebildi. Her halde bu işi ciddiye almadılar. Bunun sonucunda da savunma hattımızın tamamını kaybettik. Bizi ayakta tutan savunma hattımızdı bu oyuncularımızı da kaybettik. Transfer yasağımızın olduğunu da düşünürsek eğer takımımızı zor günlerin beklediğini söyleyebilirim" diye konuştu.

Haber: Ali BİROL

Yorumlar (2)
Mtin Öz 4 yıl önce
Samsunsporu bu durumlara yazıklar olsun. Diğer ptt.1.lig takımlarında benzer sorunlar var onlara büyükşehir belediyeleri oluk oluk para akıtırken bizim düştüğümüz durumlara bakın kulubu kapatın ligden çekilelim
Mtin Öz 4 yıl önce
Gaziantepten sonra 2. kesin düşen takım Samsun oldu Samsunspor düşmanları sevinsin kulubu tamamen kapatalım her kes kurtulsun