Samsunspor'da yeni dönem: İlk hedef Rize!

Samsunspor, pazar günü oynanacak Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını yeni Teknik Direktörü Engin İpekoğlu pas ve taktik çalışmaları ile devam etti

Samsunspor 12.10.2017, 11:46 12.10.2017, 11:51
151
Samsunspor'da yeni dönem: İlk hedef Rize!

Kırmızı-Beyazlılar, Rizespor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Engin İpekoğlu nezaretinde Nuri Asan Tesisleri'nde sürdürüyor.

NEŞELİ ANTRENMAN
Nuri Asan Tesisleri'nde devam eden çalışmalarda futbolcular pas çalışması ile antrenmana başladı. Ardından 5'e 2 top çalışması ve taktik çalışan futbolcular günü çift antrenmanla geçirdi. Teknik Direktör Engin İpekoğlu ve yardımcılarının yer aldığı antrenmanda futbolcuların moral ve mıtivasyonunun üst seviyelerde olduğu gözlemlendi. Neşeli geçen çalışma sonrası futbolcular kısa bir toplantının ardından antrenmanı sonlandırdı.

SAMARAS FORMUNA KAVUŞTU
Antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yunan yıldız Georgios Samaras, takıma geç katıldığını ve bu nedenle adaptasyon sorunu yaşadığını belirterek, "Ağustos ayının sonunda takıma katıldım. Tam hazır olmadığımı başta belirtmiştim. Hele ki ilk 11'de başlayamayacağımı biliyordum. Şimdi ise tam anlamıyla hazırım. Rize maçında şans bulursam üzerime düşeni yapacağım. Ayite'nin arkasında olacağım. Ben pasımı vereceğim Ayite golü atacak" dedi. 

KALECİLERE ÖZEL ÇALIŞMA: Samsunspor'da kaleciler Furkan Köse, Sifakis ve Orhan Erdoğan, kaleci antrenörü Recep Öztürk nezaretinde özel çalışmalar gerçekleştirdi.

CEBE: "RİZE'DEN GALİP DÖNECEĞİZ"
Samsunspor'un başarılı futbolcusu Ahmet Cebe'de antrenman öncesi mikrofona konuşan isimlerden oldu. Takımda iyi bir hava olduğunu ve Çaykur Rizespor maçından galip ayrılmak istyediklerini ifade eden Cebe, "Takımda moraller üst seviyede. Müthiş bir uyum yakaladık. İnşallah Rize deplasmanından galip döneceğiz. Buna inancımız tam. Ortada hedef varsa, hepimiz üzerimize düşeni yapacağız. Taraftarımız da sağolsunlar bize gereken desteği veriyor. Samsun'a galibiyetle dönmek için herşeyi yapacağız" diye konuştu.

Haber: Onur EROL

Yorumlar (0)