Samsunspor'da yardımlar hız kesmiyor - Samsunspor

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım öncülüğünde başlatılan 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar için erzak yardımı kampanyasının ikinci etabında Vefa Sosyal Destek Gruplarına Ramazan erzak paketleri teslim edildi

Samsunspor 22.04.2020, 13:24
98
Samsunspor'da yardımlar hız kesmiyor - Samsunspor

Samsunspor Kulübü Derneği, Samsun Valiliği ve kaymakamlıklar koordinasyonunda oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarına destek olmak amacıyla başlattığı kampanya çerçevesinde ikinci etaptaki Ramazan erzak paketini 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor. 

İlkadım, Atakum ve Canik ilçesindeki Vefa Sosyal Destek Gruplarına Ramazan erzak kolilerini Yılport Samsunspor A.Ş. Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç, Kulüp  Genel Sekreteri Onur Bıyıklı, Hukuk İşleri Sorumlusu Erdinç Tosunoğlu, Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Keskin, Serkan Albayrak, Servet Tuzcu ve Alper Engiz verdi. 

Teslimatta bulunan Vali Yardımcısı Mehmet Aktaş, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ile İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürleri kulübe ve bağış yapan vatandaşlara teşekkür etti.
 

Yorumlar (0)