Samsunspor'da sıcak gelişme: Teklif kabul edildi

Samsunspor Haber: Samsun Valisi Osman Kaymak'ın, Samsunsporlu futbolculara yönelik yaptığı ödeme teklifine futbolculardan olumlu yanıt geldi

Samsunspor 10.01.2018, 12:28 10.01.2018, 12:29
3134
Samsunspor'da sıcak gelişme: Teklif kabul edildi

Samsunspor haber - Samsunsporlu futbolculardan Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Ahmet Cebe, Ahmet Burak Solakel, Kenan Karışık ve Göksü Türkdoğan, Teknik Direktör Engin İpekoğlu ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, Samsun Valisi Osman Kaymak ile görüşme gerçekleştirdi. Samsun Valisi Osman Kaymak oyunculara,  ilk etapta alacaklarının yüzde 50 oranında ödeme yapılması, kalan alacakları için de oluşturulacak bir plan doğrultusunda önümüzdeki günlerde ödeme yapılması konusunda teklifi, futbolcular tarafından kabul gördü.

TESİSLERDE TOPLANTI YAPTILAR
Valilikteki toplantının ardından ekip Nuri Asan Tesisleri'ne gitti. Burada diğer futbolcular ve teknik heyetinde katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. Sportif Direktör Coşkun Zeren'in oyuncularla görüştüğü, şehirde önemli bir hareketlilik başladığı ve alacaklarının en yakın zamanda ödeneceğini ifade ettiği öğrenildi. Teknik Direktör Engin İpekoğlu da oyuncularına toplantıda yapılan görüşmeyle ilgili detayları paylaştı.

TEKLİF KABUL EDİLDİ
Samsun Valisi Osman Kaymak'ın teklifini değerlendiren oyuncular alacaklarının yüzde 50'sini şimdi geri kalanının ise önümüzdeki günlerde plan doğrultusunda almayı kabul etti. Futbolcuların bu davranışı sonrasında kulüp rahat bir nefes aldı. Taraftarlar da futbolcuların bu tavrını büyük bir sevinçle karşılarken, "Helal olsun böyle karakterli futbolcularımız var. Sezon sonuna kadar birlikte savaşacağız" dedi.

Haber: Ali BİROL

Yorumlar (0)