Samsunspor'da İpekoğlu dönemi

Samsun Haber: Samsunspor'da teknik direktör arayışları Engin İpekoğlu ile sona ererken, takım bugün İpekoğlu'nun hava şartları nedeniyle gelememesinden dolayı yardımcılarıyla antrenmana çıktı

Samsunspor 09.10.2017, 18:38 09.10.2017, 18:52
253

Samsun Haber - Samsunspor, teknik direktör arayışlarına Engin İpekoğlu ile son noktayı koydu.

BESİM DURMUŞ, ESKİ GÖREVİNDE
Kulüp Başkanı Erkurt Tutu ile görüşmelerin ardından Engin İpekoğlu ile 1+1 yıllık olarak anlaşma sağlandı. Bunun üzerine Samsunspor'da resmi olarak İpekoğlu dönemi başladı. Geçici olarak takımı çalıştıran Besim Durmuş ise Altyapı Geliştirme Sorumlusu olarak görevinin başına geçti.

ÖNCE TANIŞMA, SONRA İDMAN: Samsunspor'da teknik kadro tamamen değişirken, antrenmana çıkan futbolcular ile yeni Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun yardımcıları sahada antrenman öncesi tanıştı.

HAVA ŞARTLARINDAN DOLAYI GELEMEDİ
Takımın dün akşam 17.00'de gerçekleştirdiği idmanda ise Teknik Direktör Engin İpekoğlu yer almadı. Tecrübeli teknik adamın hava şartlarından dolayı uçağının ertelendiği ve saat 19.00'da Ordu'dan Samsun'a hareket ettiği öğrenildi. İpekoğlu, antrenmanın ardından akşam saatlerinde şehre gelirken, yardımcılarından ilk antrenmanın istatistiklerini öğrendi. Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, bugün gerçekleşecek çalışmalarda ise takımın başında yer alacak.

YARDIMCILARI İŞ BAŞINDA: Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun yer almadığı Samsunspor'un bu akşamki antremanında yardımcıları Çağdaş Mavioğlu, Serhat Galimane, kaleci antrenörü Recep Öztürk ile analist Onur Baş görev yaptı.

TAM KADRO SAHADALAR
Antrenmanda ise düz koşu, pas ve top oyunu ağırlıklı çalışmalar yapıldı. Futbolcular tam kadro ile sahaya çıkarken, sakatlıkları olan ve önceki gün takımdan ayrı çalışan Chibuike'de takımda yer aldı. Öte yandan Angan'ın sakatlığının geçmesine rağmen, riske atılmayarak Çaykur Rizespor maçında sahada yer almayacağı öğrenildi. Yağmurlu havada gerçekleşen çalışmalar ile Samsunspor günü tek antrenmanla kapattı. 

Haber: Onur EROL

Yorumlar (1)
Besim Durmuş. 4 yıl önce
Ha İpek ha Alpay. Bakalım bişey değişecek mi?