Samsunspor'da Engin İpekoğlu'nun gözü yükseklerde

Samsun Haber: Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu Engin İpekoğlu, basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Üst sıralara çıkmamızı sağlayacak kadro yapısına sahibiz" dedi

Samsunspor 09.11.2017, 17:43
157
Samsunspor'da Engin İpekoğlu'nun gözü yükseklerde

Samsun Haber - Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İpekoğlu, üst sıralara çıkabilecek bir kadroya sahip olduğunu söyledi.

BAŞLANGIÇ ADANASPOR İLE
Engin İpekoğlu yaptığı açıklamada, "Üst sıralarda yer almak istiyoruz. Boluspor maçında kaybettiğimiz 3 puanla sadece üst sıralara yaklaşma fırsatını biraz geciktirdiğimizi düşünüyorum. Bunu başarabilecek kadro yapısına da sahibiz. Tabi ki burada önemli olan galibiyet serisi yakalamak. İnşallah bu seriye de Adanaspor maçı ile birlikte başlarız. Eğer üst sıraları hedefliyorsak özellikle iç sahada oynayacağımız maçları kazanmamız gerektiğide bir gerçek. Umarım bu başlangıcı Adanaspor maçında yaparız" dedi.

AYİTE'NİN OLMAMASI SIKINTILI
Hücum çıkışlarını iyi yapmaya başladıklarını da belirten Engin İpekoğlu, "Ancak bu da yetmiyor. Daha da fazla yapmamız gerekiyor. Olumlu yönde takımın oyun yapısında bir gidişat var. Ancak gol bölgesinde Ayite gibi bir oyuncunun olmaması sıkıntılı. Özellikle gol bölgesinde daha doğruları yapabilecek bir oyuncu sıkıntısı yaşıyoruz. Belki Ayite sakat olmazsa daha farklı olabilirdi. Oyuncularımız çok sık adale sakatlığı yaşıyor. Adanaspor maçında 4 veya 5 oyuncumuz eksik olacak. Yani orta sahada büyük sıkıntı yaşıyoruz. İnşallah 10 gün içinde bu oyuncularımızın bir kaçı iyileşir ve maçta oynarlar" diye konuştu. 

Haber: Onur EROL

Yorumlar (0)