Samsunspor'da deprem! 3 isim kadro dışı bırakıldı

Yılport Samsunspor Caner Arıcı, Keremcan Akyüz ve Burak Çalık'ın sezon sonuna kadar kadro dışı bırakıldığını duyurdu

Samsunspor 16.04.2021, 14:36 16.04.2021, 15:02
1353
Samsunspor'da deprem! 3 isim kadro dışı bırakıldı

Samsunspor'da deprem! 3 isim kadro dışı bırakıldı Yılport Samsunspor Caner Arıcı, Keremcan Akyüz ve Burak Çalık'ın sezon sonuna kadar kadro dışı bırakıldığını duyurdu

Kırmızı - Beyazlı ekipte bugün gerçekleşen toplantıda 3 oyuncunun sezon sonuna kadar kadro dışı bırakıldığı açıklandı. Samsunspor sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Oyuncularımız Caner Arıcı, Keremcan Akyüz ve Burak Çalık Yönetim Kurulumuzun bugün tarihli almış olduğu karar doğrultusunda sezon sonuna kadar kadro dışı bırakılmışlardır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerine yer verildi.

SÖZ FUTBOLCULAR VE TEKNİK EKİPTE DEMİŞTİ

Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Sözün bittiği yerdeyim. Söyleyecek çok şeyler var ama çok üzüntülüyüm, konuşamıyorum. Verdiğim sözü tutamadığım için sizlerden özür diliyorum. Başkan olarak benim şu anda yapabileceğim çok şey var gibi gözükse de daima söz, sadece sahadaki futbolcular ve teknik ekipte." ifadelerini kullanmıştı.

Son maçında Menemenspor ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Karadeniz ekibi, ligde ikinci sıradaki yerini averajla Adana Demirspor'a bırakmış ve Süper Lig hedefinde yara almıştı.

Yorumlar (1)
gürol 7 ay önce
kazan içerden kaynıyorsa durum çok vahim. kadro dışı kalmalarının nedenleri önemli,