Samsunspor'da bir istifa daha - Samsunspor

Samsunspor Kulübün'de Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Mehmet Hayri Şen istifa ettiğini açıkladı. İstifa dilekçesini kulübe gönderen Şen, güven tazelemek açısından Genel Kurul yapılması talebinde de bulundu.

Samsunspor 10.01.2020, 22:01 10.01.2020, 22:08
2420
Samsunspor'da bir istifa daha - Samsunspor

Samsunspor Kulübün'de Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Mehmet Hayri Şen istifa ettiğini açıkladı. İstifa dilekçesini kulübe gönderen Şen, güven tazelemek açısından Genel Kurul yapılması talebinde de bulundu. Başkan Erkut Tutu'nun istifasının ardından Kayyum yönetime kalan ve kulüpte Genel Sekreter olarak göreve getirilen Mehmet Hayri Şen, İsmail Uyanık'ın başkanlık koltuğuna gelmesiyle birlikte kulüpte Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve getirilmişti. Yaklaşık 2 yıl Samsunspor'da yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Mehmet Hayri Şen. İstifa dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

"Mensubu olmakla her zaman gurur ve onur duyduğum samsunsporumuzun kayyum yönetimine kalmasından sonra genel sekreter olarak görev aldım. Yine son genel kurulda üyelerimizin teveccühü ile yönetim kurulu üyeliğine seçildim ve yönetim kurulunda tesislerden sorumlu üye olarak görev aldım. Ancak kulübümüzün son dönemde geldiği nokta tüm kamuoyunun malumudur. Seçime girmiş olduğumuz ve birlikte görev aldığımız başkanın istifasından sonra yönetim kurulunun bir bütün olarak istifa etmesinin ve derneklerin en büyük organı olan genel kurula giderek güven tazelemenin kulübümüzün geleceği açısından daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Bu itibarla Samsunspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum"

Yorumlar (0)