Samsunspor'a psikolojik destek

Şampiyonluk yolunda büyük bir stres altına giren ve son maçlarda kartlar gören Samsunspor'da oyunculara psikolojik destek verilecek.

Samsunspor 23.03.2021, 14:27
319
Samsunspor'a psikolojik destek

Samsunspor'a psikolojik destek Şampiyonluk yolunda büyük bir stres altına giren ve son maçlarda kartlar gören Samsunspor'da oyunculara psikolojik destek verilecek.

 

STRES ALTINDAYIZ
Samsun Medya Grubu bünyesinde yer alan Samsun Canlı Haber TV ekranlarında yayınlanan Samsun Spor programına katılan Başkan Yüksel Yıldırım birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "Şampiyonluk yolunda hepimiz stres altındayız dedim. Acilen bizim takıma psikolog getirmemiz lazım. Milli maç için lige verilen ara bize ilaç gibi gelecek. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden destek isteyeceğiz'' dedi. 

ACİLEN DESTEK ŞART 
Yıldırım, ''Konuyla Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ilgilenecek. Ben geçenlerde OMÜ'de yapılan bir programa katıldım. Orada rektör bey ve psikoloji bölümünden hocalarımızla konuştuğumuzda sizlerle bir iş birliği yapmayı planlıyoruz dedim.  Hem altyapıda yer alan gençelere düşünce tarzını oturtalım çocuklarımız problemli olmasın dedik hem de A takım oyuncularımızın zaman zaman girdiği stresli dönemlerinde ki o dönemde başladı. Altınordu maçında stresi  kaldıramadık ve 2 kırmızı kart yedik. Bunun hemen arkasından Giresunspor maçında yine aynı şekilde kazanma arzusu ve hırsı bizim yine kart görmemeze sebebiyet verdi" dedi.

Salim YILDIZ 
 

Yorumlar (0)