Samsun takımına böyle seslendi... "Güvenimiz tam şampiyonluk yakın"

Samsunlu vatandaşların birçoğu bugün oynanacak Menemenspor maçını Samsunspor'un kazanacağını ve son 5 maçta puan kaybetmeden şampiyon olacağını söyledi.

Samsunspor 13.04.2021, 21:01
164

Samsun takımına böyle seslendi... "Güvenimiz tam şampiyonluk yakın" Samsunlu vatandaşların birçoğu bugün oynanacak Menemenspor maçını Samsunspor'un kazanacağını ve son 5 maçta puan kaybetmeden şampiyon olacağını söyledi.

 

TFF 1. Lig 30. Haftada Yılport Samsunspor deplasmanda Menemenspor ile karşılaşacak. Samsunlu vatandaşların birçoğu Kırmızı Beyazlı ekibin Menemen'i yeneceğini ve geri kalan son 5 maçı kazanıp şampiyon olacağını belirtti

SÖZÜ VAR
Sedat UYGUN: İnşallah Şampiyon olacağız. Takıma ve Başkanımız Yüksel Yıldırım'a güveniyoruz. Mutlaka bu iş bitecek başkanımızın bize sözü var. Skor önemli değil, İzmir'den 3 puanı alıp geleceğiz.

YANINDAYIZ
Tuğçe KOÇ: İzmir'den 3 puan alıp gelmeyi çok istiyoruz. Samsunsporumuz için her şey çok güzel olsun. Gönlümden 3-0'lık skorla yeneceğimiz geçiyor. Samsunlular olarak takımımızın her zaman yanındayız.

İPİ GÖĞÜSLERİZ
Ayhan KOÇ: Çok iyi oynadığımızı düşünmüyorum. Ama düşe kalka alıyoruz puanları. Umarım şampiyon oluruz. Menemenspor puan almak için uğraşacak zor bir maç olacak. Ama inşallah yüzü gülen taraf biz olacağız. 5'te 5 yapıp ipi göğüsleriz.

PUAN ALIRIZ
Ali EMEÇALTI: Şehrimizin takımımızın şampiyon olup süper lige çıkmasını istiyoruz. Menemenspor maçında deplasmanda olmamıza rağmen puan alacağımızı düşünüyorum. Takımıma güveniyorum. 

KOLAY GEÇECEK
Kemal MERCAN: Genel olarak takımımızın durumu iyi. Ama futbolcularımız hassas davranmayıp kendilerine düşen görevi yapamayıp maalesef kırmızı kart gördüler. Ama önümüzdeki maçlar geçtiğimiz maçlara göre daha kolay Menemenspor maçının da kolay geçeceğini düşünüyorum. Başkan Yüksel Yıldırım'a sevgimiz sonsuz. Şampiyonluğun yakın olduğunu düşünüyorum. 

BAŞARILAR DİLİYORUM
Sevinç GÜR: Yılport Samsunspor'umuza başarılar diliyorum. Eminim Menemenspor maçını da kazanacağız. Son 5 maçımız kaldı onları da puan kaybetmeden alırsak şampiyon olacağız. Bu sene özellikle takıma güvenim daha fazla.

Emre ÖNCEL  
 

Yorumlar (0)