Samsun'da taraftarın inancı tam...Hedef Süper Lig

Samsunluların bir çoğu Yılport Samsunspor  Balıkesir maçında Kırmızı  Beyazlıların, 3 puan alacağını ve geri kalan 6 maçıda kazanıp şampiyon olacağını söyledi.

Samsunspor 09.04.2021, 13:52
1665
Samsun'da taraftarın inancı tam...Hedef Süper Lig

Samsun'da taraftarın inancı tam...Hedef Süper Lig Samsunluların bir çoğu Yılport Samsunspor  Balıkesir maçında Kırmızı  Beyazlıların, 3 puan alacağını ve geri kalan 6 maçıda kazanıp şampiyon olacağını söyledi.

 

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Süper Lig’e ulaşmak için önlerinde 30 gün ve 6 maç gibi kısa bir süre kaldığını, bunun için de tüm Samsun şehrinin kenetlenerek takıma destek olması gerektiğini söylemişti. Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan Samsunluların birçoğu Balıkesirspor maçı ile ilgili skorlarını belirterek, Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'a, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a ve oyunculara güvendiğini, Samsunspor'un bu sene şampiyon olup Süper Lig'e çıkacağını belirtti.

GÜVENİMİZ TAM
Haldun OKTAV: Takıma olan güvenimiz tam. Bu sene Başkan Yüksel Yıldırımla beraber çok yol katedildi. Ertuğrul Hoca ve takım gerçekten canla başla çalışıyorlar. Samsunlu olan herkes şampiyonluğu bekliyor.

2-0 OLSUN BİZİM OLSUN
Erol ERİN: Takıma çok güveniyorum. Ertuğrul Hoca ile beraber Balıkesir maçını da 2-0 alacağımızı düşünüyorum. Allah’ın izniyle bu sene şampiyon olup Süper Lig'e çıkacağız.

HEDEF ŞAMPİYONLUK
Hasan AKGÜL: Balıkesir maçını 1-0 alırız. Başkanımız Yüksel Yıldırım'a, hocamıza ve takıma güvenimiz sonsuz. Takımı şampiyon yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 

TAKIMIN ARKASINDAYIZ
Şener CİNDURUK: Takımımıza ve hocamıza güveniyoruz. Balıkesir maçı 2-0 bizim olur diye düşünüyorum. Şehrimizin takımımızın her zaman arkasındayız. 

ÇOK GÜVENİYORUM
Ahmet CAN: Takımımıza güveniyorum. Evimizde oynayacağımız Balıkesirspor maçını da yeneriz. Geri kalan 5 maçıda puan kaybetmeden alıp şampiyon olacağımızı düşünüyorum.

GALİBİYET BEKLİYORUZ
Mücahit KERİ: Şampiyonluğu beklemiyoruz dersek Samsun'a hayinlik yapmış oluruz. Tabi ki takımımıza güveniyoruz ve şampiyon olacağız. Balıkesirspor maçını saymazsak 5 maçımız kalıyor. 5 maçta da galibiyet bekliyoruz. 

Emre ÖNCEL

Yorumlar (1)
nihatşahinyozgat 4 ay önce
bizimtakımdanüstündegilbüyütmeyingözünüzdezatenüstüntakımız