Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 12 Mart Cuma

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (12 Mart Cuma)

Samsunspor 12.03.2021, 10:34 12.03.2021, 11:25
297

Salim Yıldız ile Samsun Spor Saati 12 Mart Cuma Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu "Samsun Spor Saati" başladı (12 Mart Cuma)

Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu ‘Samsun Spor Saati' hafta içi her gün Samsun Canlı Haber TV’de saat 11.00’de canlı yayınlanan programda Samsunspor'daki son gelişmeleri, Samsunspor'a dair her şey konuşulacak.

YILDIRIM'DAN 'SÜPER' PRİM

Şampiyonluk yolunda Başkan Yüksel Yıldırım elinden geleni yapıyor. Daha önce İstanbul ve Adana Demirspor maçı için süper prim açıklayan Yıldırım'ın yine Giresunspor galibiyetine 25 bin TL prim vereceği öğrenildi

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Bu sezon şampiyonluk peşinden koşan ve Kırmızı-Beyazlı camianın 10 yıllık Süper Lig özlemini dindirmeyi hedefleyen Yılport Samsunspor'da gözler Altınordu ve Giresunspor maçlarına çevrildi. Bu yolda Başkan Yüksel Yıldırım'da adeta elinden geleni yapıyor. Bir yandan İstanbul'da evinde tedavisini sürdüren Yıldırım, takımını da yalnız bırakmıyor. 

KESENİN AĞZINI AÇTI

Süper Lig için tüm kozlarını oynayan Başkan Yıldırım'ın daha önce İstanbulspor ve Adana Demirspor maçları için 25 bin TL prim açıkladığı öğrenildi. Altınordu maçı sonrası 20 Mart'ta Giresunspor'u evinde konuk edecek olan Samsunspor'da bu maç öncesi Yıldırım yine kesenin ağzını açtı. Eğer takım bu maçtan galip ayrılırsa kişi başı 25 bin TL süper prim alacak. Salim YILDIZ 

  

Yorumlar (0)