Sağlam net konuştu: Gün birlik günü

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Süper Lig’e ulaşmak için önlerinde 30 gün ve 6 maç gibi kısa bir süre kaldığını, bunun için de tüm Samsun şehrinin kenetlenerek takıma destek olması gerektiğini söyledi.

Samsunspor 08.04.2021, 11:42
142
Sağlam net konuştu: Gün birlik günü

Sağlam net konuştu: Gün birlik günü Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Süper Lig’e ulaşmak için önlerinde 30 gün ve 6 maç gibi kısa bir süre kaldığını, bunun için de tüm Samsun şehrinin kenetlenerek takıma destek olması gerektiğini söyledi.


HERKES EL ATMALI
Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam uzun bir aranın ardından online basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Samsunspor'un önünde 6 maç kaldığını ve şampiyonluk için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Keşke şehrimiz tekrar üzerindeki ölü toprağını atsa, sirkinse, ayağa kalksa hem maddi hem manevi olarak başkanımıza ve takımımıza destek olsa. ‘Eller çoğalınca işler hafiflermiş’ sözünden hareketle herkes bu takıma nasıl el atabiliriz, nasıl bu çocuklarının moralini arttırırız, yanında oluruz gibi Samsunsporluyum diyen herkesin bu mücadeleye bir el atmasını ve destek vermesini istiyoruz. Hayalimiz olan Süper Lig’e ulaşmak için sadece 1 ayımız ve 6 maçımız kaldı. Hesaplaşmaları, kırgınlıkları, 30 gün sonraya atalım. Bir başarı yaşanırsa bu güç birliği sayesinde olacak" diye konuştu.

KAYBETMEK İSTEMİYORUZ
Takımda Kevin Boli’nin Kovid-19 tedavisi gördüğünü, yapılan antikor testi sonucunda bazı oyuncuların antikor seviyelerinin de düşük olduğunu ifade eden Sağlam, “ Kırmızı kart cezası süren oyuncular var. Kerem Can Akyüz, İlyas Kubilay Yavuz ve Nadir Çiftçi’ye Savicevic de eklendi. Bunların dışında Kevin Boli’nin korona ile alakalı sıkıntısı devam ediyor. Bunların dışında bir eksiğimiz yok. Cumartesi günü Balıkesirspor maçında görev alan tüm oyuncular sorumluluk alıp, maçı kazanacaklar. Pazartesi günü antikor testimizi yaptık. Bazı oyuncuların antikoru yüksek çıktı, bazılarında ise düşük çıktı. Çok kritik bir sürece girdik. Şu andan itibaren kendi su istimalimizden ya da kendi eksikliklerimizden dolayı herhangi bir oyuncumuzu kaybetmek istemiyoruz. Bunu her oyuncumuzla da paylaşıyoruz. Onlar da buna dikkat ediyorlar"dedi.

Yorumlar (0)