banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Sağlam adeta bombaladı! "Sırtımızı sıvazlayıp kuyumuzu eştiler" 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Geçmişte en ufak bir kötü sonuçta dosttumuzu da düşmanımız da gördük. ‘Samsunsporluyum’ diye geçinip arkamızdan bizi vurmaya çalışanı da gördük. Kötü sonuç aldığımız gün bize moral verip, ‘Olsun biz size güveniyoruz’ deyip yanımızda olanları da gördük'' dedi  

Samsunspor 04.01.2021, 12:53
2201
Sağlam adeta bombaladı! "Sırtımızı sıvazlayıp kuyumuzu eştiler" 

Sağlam adeta bombaladı! "Sırtımızı sıvazlayıp kuyumuzu eştiler" - Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Geçmişte en ufak bir kötü sonuçta dosttumuzu da düşmanımız da gördük. ‘Samsunsporluyum’ diye geçinip arkamızdan bizi vurmaya çalışanı da gördük. Kötü sonuç aldığımız gün bize moral verip, ‘Olsun biz size güveniyoruz’ deyip yanımızda olanları da gördük'' dedi  

BİZE TECRÜBE OLDU

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Adanaspor karşılaşması sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sezon başından itibaren yaşadıklarını dile getiren Teknik Direktör Sağlam, gelecek adına umut verdi. Sağlam, ''Bundan sonraki amacımız, geçmişi bir kenara bırakıp, geçmişten dersler çıkarıp ikinci yarı itibariyle hepimizin hayali olan Samsunspor’u ait olduğu yere olan Süper Lige taşıyacak organizasyonu başarıyla gerçekleştirmek. Hiçbir şeyi eksiksiz bırakmamız gerekiyor. İlk devre bizim için iyi tecrübe oldu'' dedi. 

RENKLERİNİ BELLİ ETTİLER

Sağlam, ''Zaten çalışmalarımız başlamıştı. Yeni gelecek oyuncular, gidecek oyuncular bunların planlamasını yapıp Allah’ın izni ile Samsunspor’u ait olduğu Süper Lige hep beraber taşıyacağız. Herkes inansın, herkes bu takıma destek olsun. Geçmişte en ufak bir sıkıntı da, en ufak bir kötü sonuçta dostlarımızı da gördük, düşmanlarımızı da gördük. ‘Samsunsporluyum’ diye geçinip de arkamızdan bizi vurmaya çalışan birçok insanı da gördük. Kötü sonuç aldığımız gün bize moral verip, ‘olsun, biz size güveniyoruz’ deyip de yanımızda olanları da gördük. Herkes kendi rengini belli etti'' dedi. 

CANIMIZI DİŞİMİZE TAKACAĞIZ

Samsunsporluyum deyip de takımın başarısızlığını isteyenlerle de aramıza mesafe koyacağız diyen Sağlam, ''Bundan sonra inşallah hep beraber, taraftarıyla, medyasıyla gerçek Samsunsporlusuyla inşallah Samsunspor’u Süper Lige taşıyacağız. Ben buna yürekten inanıyorum. Zaman zaman üzdüğümüz taraftarlarımız oldu, sıktığımız taraftarlarımız oldu. Ama şunu herkes bilsin ki, biz Samsunspor’un başarısı için canımızı dişimize takıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Bundan sonra da inşallah böyle olacak'' diye konuştu. Salim YILDIZ 


 

Yorumlar (6)
CANAN 4 ay önce
Senin varlığın yeter hocam! başkanımıza ve sana güvenimiz sonsuz.
"İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR"ın ciğerini biliyorsun sen! onların en büyük korkusu "BÜYÜK SAMSUNSPOR"
Hatko 4 ay önce
Hocam katılıyorum, aman dikkat edin dışı başka içi başka insanlar çok, Samsunsporlu görünüpte başarısını istemeyen ler var.
Hasan 4 ay önce
Ertuğrul artık antipatik olmaya başladı. Zaten takıma güzel bir futbol oynatamadı. Göndermek lazım. Neticede bulunmaz bir hint kumaşı değil.
baba samsun 4 ay önce
açıkla hocam kim bunlar takım oyun oynamıya hocam eleştiriler haklı bence eminimki sen ve yüksel başkanda oyundan memnun değilsiniz takıma transfer şart
Ogün Odaci 55 4 ay önce
Sen Samsunumuzun gururusun.Biz sana iyi gündede kötü gündede inaniyoruz.Sevincimizde üzüntümüzde hep beraber.Bu kadroyla coxuklarla yapabilcenizin en iyisini yaptiniz.Elbetteki gönül Bayern Nünih gibi bi Samsunspor ister.Lakin tek gercek Ertuhrul Hoca ve takimi.Biz sizlere ve Baskanimizla gurur duyuyoruz.
efe 4 ay önce
hocam sen de futbolculuğundan irlandaya çok gol attın yıktın adamları..tabii ki şimdi teknik adamlığında onlar da senin aleyhine çalışıyorlar ama onları tanıyabilirsen tabi! her kılığa girer her türlü gözükür onlar!