Nurullah Aslan: "Bunları hak etmedim"

Yılport Samsunspor’un genç kalecisi Nurullah Aslan, sosyal medyada bir taraftarın sorusuna cevap verdi.

Samsunspor 17.04.2021, 17:00 17.04.2021, 17:36
13786
Nurullah Aslan: "Bunları hak etmedim"

Nurullah isyan etti: "Bunları hak etmedim" Yılport Samsunspor’un genç kalecisi Nurullah Aslan, sosyal medyada bir taraftarın sorusuna cevap verdi.

Son dönemlerde performansına yapılan eleştirilerle ilgili bir Samsunspor taraftarının sorusu üzerine açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor kalecisi Nurullah Aslan, “Ben küçük yaştan beri bu takımın deplasman maçlarını kaçırmamış biriyim. Çocukluğumdan bugüne hayalini kurduğum takımda forma giymenin gururunu yaşıyorum. Bu kadar ağır eleştirileri hak etmedim.Ben Samsunluyum. Bu kadar şeyleri hakketmedim. performansım kötü ben de biliyorum ve çalışıyorum ama hiç bir zaman takımı satmam para da almam” dedi.


 

Yorumlar (4)
Savas 5 ay önce
Cocuk hakli kokune kadar samsunsporlu helal sana cocuk
İbrahim Bozkaya 5 ay önce
Samsunspor'un maçlarını devamlı olarak tv den izleyen bir futbol ve Samsunspor sever olarak kaleci Nurullah'ı takdir ediyorum.Canla,başla her şeyini ortaya koyarak mücadele eden kardeşimi vicdanen müsterih olmasını isterim,bence Samsun'lu lar ve Samsunspor severler başarısızlığı başka yer ve kişilerde aramalılar,tabii benim de bu konuda görüşlerim var,ama burdan ve bu ortamda bunları belirtmek doğru değil,ben yine de Güney'den(Mersin'den)Kuzey'e (Samsunspor'a)şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum,muhabbetle.
Ahmet 5 ay önce
Sevgili Nurullah kardeşim daha kaleciliğin başındasın sadece sosyal medya da çıkan şu istiyor bu istiyor deyip kendini havaya sokma kaleciliğini geliştir,geliştir,geliştir Dev Yaşin olmak için çok ama çok çalış
Güngör 5 ay önce
Brawo sana Nurullah Aslan adam gibi adamsın başarılar diler Samsun sporu Süper liğde görürüz insAllah