İşte Yıldırım'ın hayali

Başkan Yüksel Yıldırım, "Allah'ım, bana kupalarla dolu bir kulüple yemyeşil çimlerle kaplı bir tesis ve stadyum ver ki, tarihi yeniden yazayım"dedi.

Samsunspor 05.04.2021, 11:06 05.04.2021, 14:01
284

İşte Yıldırım'ın hayali Başkan Yüksel Yıldırım, "Allah'ım, bana kupalarla dolu bir kulüple yemyeşil çimlerle kaplı bir tesis ve stadyum verki, tarihi yeniden yazayım"dedi.

Kırmızı-Beyazlılar da Başkan Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından hayalini açıkladı.Samsunspor'un başına geçtiği günden beri hem maddi hem manevi olarak takımını yanlız bırakmayan Başkan Yıldırım,  "Allah'ım, bana kupalarla dolu bir kulüple yemyeşil çimlerle kaplı bir tesis ve stadyum verki Türkiye'de gelecek sezondan itibaren finansal futbol tarihini yeniden yazmaya başlayalım. Ne olursun ver Allah'ım ver" dedi. Yıldırımın bu paylaşımına ise Kırmızı - Beyazlı taraftarlar büyük ilgi göstererek bu hayalleri beraber gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.

Yorumlar (2)
aliriza55@hotmail.fr 6 ay önce
Allah im senin gibi başkan bizlere nasip etti
Osman Barış 6 ay önce
Yıldırım Başkana söz söylemek, ahlaksızlık tır, saygısızlıktır.Baskan daha ne yapsın.tek üzüldüğüm alınan yanlış oyuncular.forvet bana göre sıfır.yasin, g.karadeniz,hamron,Mathias,bunlara boşuna para verildi.birde ofansif futbolu,kontra atak futbolu hiç oynuyamuyoruz.hiç bir maçı rahat kazanmış değiliz.