İmzalar dev  zirveden sonra 

İmza krizi yaşanan Samsunspor Futbol Akademi Tesisleri için Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Başkan Yüksel Yıldırım bir araya gelecek. İmzalar ise görüşmeden sonra atılacak.

Samsunspor 26.03.2021, 18:23
1120
İmzalar dev  zirveden sonra 

 İmzalar dev  zirveden sonra İmza krizi yaşanan Samsunspor Futbol Akademi Tesisleri için Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Başkan Yüksel Yıldırım bir araya gelecek. İmzalar ise görüşmeden sonra atılacak.

ORTAK BASIN AÇIKLAMASI
Samsun Batıpark'ta yapımı devam eden Samsunspor Futbol Akademisi'nin yer tahsisi sorununu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın yapacağı görüşme sonrası çözüleceği açıklandı. Gündemi meşgul eden konu ile ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Samsunpor A.Ş Genel Müdürü Soner Soykan, ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. 

PROTOKOL HAZIR
İl Müdürü Kasapoğlu, "Batıpark mevkisinde bulunan, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nce 11 Temmuz 2014 tarihi 14/234 sayılı meclis kararı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'na tahsisli olan 52 bin metre kare açık saha okçuluk alanının kullandırılması koşuluyla bedelsiz olarak Samsunspor Kulübü Derneği'ne devrine ilişkin protokol Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nce hazırlanarak Gençlik ve Spor Bakanlığı adına imzalanmak üzere Samsun İl Müdürlüğü'ne gönderilmiştir. 

KORONA ENGEL OLDU
Kasapoğlu, ''Hazırlanan protokol Samsunspor Kulübü tarafından protokol maddelerinden bir tanesinin tahsisi konusunda görüşülmesi için Bakan Bey'den randevu alınmış olup, Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım’ın geçirmiş olduğu Kovid-19 rahatsızlığından dolayı randevu iptal edilmiş ve protokolün imza aşaması gerçekleşememiştir. Başkanımız Yüksel Yıldırım, Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan randevu talep ederek konu yeniden görüşülecektir" dedi.

YÜZÜMÜZ GÜLECEK
Samsunpor A.Ş Genel Müdürü Soner Soykan ise, "İsmail Bey'in anlattığı devam eden bir sürecimiz vardı. İnşaatımızda bu konuda devam etti. Neredeyse bitme aşamasına geldi. Müdürümüzün bahsettiği gibi ülkemizi etkisi altına alan Kovid-19'dan dolayı bazı girişimler biraz gecikti. İnşaatta bir gecikmemiz olmadı. Başkanımız ve Bakanımız bir araya gelince detayları konuştuktan sonra imza aşamasına geçilecek. İsmail Bey ile süreci gayet güzel yürütüyoruz'' dedi.

Yorumlar (0)