Gündemi SMG belirledi... Batıpark tesisleri Samsunspor'un... Protokol hazır imza bekleniyor

Kırmızı-Beyazlıların geleceğine ışık tutacak olan Batıpark Akademi Tesisleri protokolünün hazır olduğu ve işin imzaya kaldığı öğrenildi.

Samsunspor 23.03.2021, 12:24
1747
Gündemi SMG belirledi...  Batıpark tesisleri Samsunspor'un... Protokol hazır imza bekleniyor

 Gündemi SMG belirledi...  Batıpark tesisleri Samsunspor'un... Protokol hazır imza bekleniyor Kırmızı-Beyazlıların geleceğine ışık tutacak olan Batıpark Akademi Tesisleri protokolünün hazır olduğu ve işin imzaya kaldığı öğrenildi.

YILDIRIM DESTEK BEKLİYOR
Yılport Samsunspor'un geleceğine ışık tutacak olan ve Başkan Yüksel Yıldırım tarafından yapımı devam edilen Batıpark Altyapı Spor Tesisleri'nde imza krizi yaşanıyor. Samsun Canlı Haber TV'de yayınlanan Samsuns Spor programına telefon bağlantısı ile katılan Başkan Yüksel Yıldırım, ''Alt yapı Tesisleri için halen verilen sözler tutulmadı. Önce 10 yıl konuşuldu sonra 3 yıla indirildi şimdi de 1 yıllık sözleşme konuşuluyor. Ben de inşaatı durdurdum. Yapılan işler bana kalmayacak bu şehrin olacak'' açıklamalarında bulundu. 

HER YIL SÖZLEŞME YENİLENİYOR
Bu durumun ardından Samsunsporlu taraftarlar sosyal medya hesaplarından şehrin önde dinamiklerine çağrıda bulunarak, altyapı tesisleri ile alakalı gerekli imzaların atılmasını ve Başkan Yıldırım'a destek olunmasını istedi. Öğrenilen bilgiye krize neden olan yer Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait ve protokol hazır bir şekilde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde hazır olarak bekliyor. Bakanlık talimatları gereği imzalar yıllık olarak atılıyor ve her yıl sözleşme yenileniyor. Burası aksi bir durum olmadığı sürece Samsunspor'a ait olarak kalacak.

Salim YILDIZ

Yorumlar (2)
Vatandaş 6 ay önce
yıllık yenileniyorsa yine sakat, yap işlet devret gibi 10 yıl yapın gitsin.canınız istediği zaman tesisleri alırsınız demek yıllık olması...
nihatşahinyozgattan 6 ay önce
iç,m,zdekiirlandalilaraklımageldiyazıklarolsunokişileresamsunakalacakotesisleryükselbaşkanakatılıyorum