Erken final niteliğinde - Samsunspor Haberleri

Afyon galibiyetinin ardından Manisa FK'yı da mağlup ederek liderlik koltuğuna oturmak istediklerini belirten Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Erken final niteliğinde bir karşılaşmaya çıkacğız. Taraftarımızın da desteğiyle bu mücadeleden galip ayrılmak istiyoruz" dedi.

Samsunspor 02.10.2019, 08:40
274
Erken final niteliğinde - Samsunspor Haberleri

KAZANIRSAK, LİDER OLACAĞIZ
Hafta sonu evinde Manisa FK'yı ağırlayacak olan Yılport Samsunspor'da camia ve şehir bu maça kilitlenmiş durumda. Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, karşılaşmayı 'erken final' olarak nitelerken, "Afyon maçında aldığımız galibiyet bizleri çok memnun etti. Şimdi sırada Manisa FK maçı var. Kazandığımız takdirde, liderlik koltuğuna oturacağız. Bu maçtan galip ayrılarak sezon sonuna kadar liderlik koltuğunu da bırakmak istemiyoruz" dedi.

TARAFTARIMIZ YALNIZ BIRAKMASIN
Ligdeki tüm maçların zorlu olduğunu, hafta sonu oynanacak karşılaşmanın ise çok kritik olduğunu belirten Aztopal, "Evimizde oynamamız bizim için avantaj olacaktır. Taraftarımızın bizi bu karşılaşmada yalnız bırakmayacağına eminiz. Onların da desteği ile cumartesi akşamı galibiyetle taçlandıracağımız bir futbol şöleni yaşatmak istiyoruz. Camia ve şehir olarak kenetlendiğimizde bunu başarmamamız için bir sebebimiz yok" diye konuştu.

Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)