banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Ergin Zorlu: 'Armaya destek bekliyoruz'

Samsunspor Basketbol Başkanvekili Ergin Zorlu, ''Samsunspor Kulübü Derneği olarak takımımıza yeterli maddi desteği maalesef şehrimizden bulamadık. Şu ana kadar formamıza sponsor dahi bulamadık'' dedi

Samsunspor 29.12.2020, 09:27 29.12.2020, 23:42
124
Ergin Zorlu: 'Armaya destek bekliyoruz'

Ergin Zorlu: "Armaya destek bekliyoruz" - Samsunspor Basketbol Başkanvekili Ergin Zorlu, ''Samsunspor Kulübü Derneği olarak takımımıza yeterli maddi desteği maalesef şehrimizden bulamadık. Şu ana kadar formamıza sponsor dahi bulamadık'' dedi

YAŞATMAYA ÇALIŞIYORUZ

Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde aldığı başarılı sonuçlarla geride kalan 12 hafta sonunda kendine üçüncü sırada yer bulan Samsunspor’da moraller yerinde. Merkezfendi Belediyesi Denizli Basket’i 84-80 mağlup ederek kritik bir galibiyet eden kırmızı-beyazlılar, rakiplerine adeta korku salıyor. Samsunspor Basketbol Başkanvekili Ergin Zorlu, ''Ligin sonu ne olur çok bilemiyorum. Basketbol takımımızın yaşaması için bizlere her daim destek veren Sevgili Başkanım Yüksel Yıldırım’a şehrimiz adına minnettarım” dedi.

ŞEHRİN DESTEĞİ ŞART

Zorlu, “Bu lige göre düşük bütçelerle bir takım kurduk. Ancak Genel Menajerimiz Emre Ekim kardeşimin organizasyonunda inançlı, mücadeleci ve camiamızın büyüklüğünü bilen bir takım oluşturduk. Her maçı final gören bir anlayışla mücadelemize devam edeceğiz. Samsunspor Kulübü Derneği olarak takımımıza yeterli maddi desteği maalesef şehrimizden bulamadık. Ligimizde 8 belediye takımıyla mücadele ediyoruz. Şu ana kadar formamıza sponsor bulamadık. Destek olan firmalarımıza teşekkür eder, şehrimizin iş insanlarının duyarlılığını bekliyoruz'' diye konuştu.

YILDIRIM'A TEŞEKKÜR ETTİ

Samsunspor Basketbol Başkanvekili Ergin Zorlu, ''Basketbol takımımızın yaşaması için bizlere her daim destek veren Sevgili Başkanım Yüksel Yıldırım’a şehrimiz adına minnettarım” dedi.


 

Yorumlar (0)