Engin İpekoğlu’ndan Samsun Gazetesi'ne övgü

Samsun Haber: Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Gaziantepspor maçı öncesi gazetemizde yayımlanan 'Diriliş Günü' haberinden dolayı Samsun Gazetesi'nen övgü dolu sözlerle bahsetti

Samsunspor 02.11.2017, 10:37
204
Engin İpekoğlu’ndan Samsun Gazetesi'ne övgü

Samsun Haber - Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Gaziantepspor maçı öncesi spor servisimizin hazırladığı 'Diriliş Günü' başlıklı haberi çok beğendiğini ifade etti.

'SAMSUN BASININDAN MEMNUNUM'
Samsun'da bulunduğu kısa süre içersinde kendini uzun yıllardır Samsunlu gibi hissettiği belirten Engin İpekoğlu, "Samsun basınından gayet memnunum. Takımlarına oldukça sahip çıkıyorlar. İkili ilişkilerimiz de gayet iyi. Hergün ilk işim Samsun'da yayın yapan yerel gazeteleri takip etmek oluyor. Aramızda güzel bir çizgi yakaladık" dedi.

'DİRİLİŞ BAŞLIĞI BİZİ ATEŞLEDİ'
Engin İpekoğlu, "Geçen hafta sahamızda oynadığımız Gaziantepspor maçı öncesi bu karşılaşma için diriliş mesajı veren Samsun Gazetesi'ni tebrik ediyorum. 'Diriliş Günü' başlığı altında hazırlanan postere hayran kaldım. Bu tarz haberler taraftarı ve futbolcuları da ateşler. Bu anlamda gazetenizi kutluyorum" diye konuştu.

Haber: Onur EROL

Yorumlar (0)