Engin İpekoğlu: "Yürekten oynuyoruz'

Samsun Haber: Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Elazığspor maçını değerlendirdi. Tecrübeli teknik adam, "Yürekten oynayan bir takımız. Takımda sakatlık olsada sahaya 11 kişi çıkacağız" dedi

Samsunspor 25.10.2017, 09:32
128
Engin İpekoğlu:  "Yürekten oynuyoruz'

Samsun Haber - Kırmızı-Beyazlılarda antrenman öncesi Teknik Direktör Engin İpekoğlu açıklamalarda bulundu.

İÇ SAHADA KAZANMA ZORUNLULUĞUMUZ VAR
Elazığspor maçında yürekten oynayan bir Samsunspor olduğunu ifade eden Engin İpekoğlu, "Maçta iyi mücadele ettik. Bi okadarda, zaman geçtikçe direnci artan bir takıma karşı oynadık. Sonuç olarak 1 puan çıkardık. Deplasman için, özellikle Elazığspor gibi bir takımdan 1 puan almak önemliydi. Şimdi ise iç sahada oynayacağımız maçları kazanma zorunluluğumuz var" dedi.

TAKIM İSTEDİĞİMİZ SEVİYEDE DEĞİL
Ortasahada alternatif çok oyuncu olduğunu ifade eden Teknik Direktör İpekoğlu, "Sakatlıklar olabilir. Sonuç olarak sahaya 11 kişi çıkacağız. Sakatlıkları olan oyuncuların yerine görev alacak futbolcularda, onları artamayacak performans sergilemek zorunda. Öylede olacağına inanıyorum. Takımda yedekler arasında ortasahada görev alabilecek çok fazla oyuncu var. Ortasahada görev dağılımı yaparken zorlandığımız tek bölge oluyor diyebilirim. Ayrıca takım henüz istediğimiz seviyeye gelmedi ama gelecek" dedi. 

Haber: Onur EROL

Yorumlar (0)