Engin İpekoğlu başarılı olur mu? Samsunlu taraftar yorumladı...

Samsun Haber: Samsunsporlular, teknik direktörlük görevine getirilen Engin İpekoğlu'na karşı temkinli. Sporseverler, başarı için İpekoğlu'ndan önce yönetimin görevini iyi yapmasının gerektiği görüşünde

Samsunspor 13.10.2017, 10:19 13.10.2017, 10:26
176

Samsun Haber - Samsunspor, teknik direktör arayışlarını Engin İpekoğlu ile noktaladı. İpekoğlu, Samsunspor'da başarıya ulaşmak için önce birlik ve beraberliğin sağlanması gerektiğini açıklarken, sporseverler de başarının sadece İpekoğlu'ndan geçmediği görüşünü öne çıkardı.

Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarını sporseverle uzatarak, Engin İpekoğlu ile Samsunspor'un başarıyı yakalayıp, yakalayamayacağını sorduk:

'BU YÖNETİMLE MÜMKÜN DEĞİL...'
Aytekin SARI: "Başarılı olur bence. Engin İpekoğlu iyi bir teknik direktör. Şampiyonluk yaşamış bir teknik direktör. Pazar gününü iple çekiyoruz."

Kemal KUZU: "Başarılı olacağına inanmıyorum. Başarılı olsak bile devam etmiyor. Süper lige çıktıktan hemen sonra düşüyoruz. Nedenini bilmiyorum önümüz kesiliyor galiba. Ayrıca passolig'den sonra taraftar da stada eskisi gibi gelemiyor. Bu da sahada oynayan oyunculara ruhsuzluk olarak yansıyor."

Mehmet ALTAN:  "Samsunspor'un öncelikle bu yönetimle başarılı olması mümkün değil. Samsunspor'un başına büyük bir iş adamı gelmesi lazım ki bir yerlere gelebilsin. Teknik direktörlük bir durum yok, bu vasıfsız yönetimle olacak iş değil."

Fahri SEZGİN: "Bence olmaz. Çünkü Engin İpekoğlu, futbola bakış açısı olarak kendini yenileyememiş bir insan. Eskisi gibi bir futbol oynanmıyor artık. Yani Alpay Özalan, Engin İpekoğlu'na göre daha iyi teknik, taktik bilgisi olan bir hocaydı. Bence daha önce bizi çalıştıran Hüseyin Kalpar'ın gelmesi daha iyi olurdu. Bizi daha önce o çıkarmıştı yine yapabilirdi. Çok tecrübeli bir teknik adamdı onun gelmesi gerekirdi."

'SAMSUN'UN KAPASİTESİNİ KALDIRAMAZ'
Zekai AYDIN: "Başarılı olamaz bence. Daha önce gittiği takımlarda da çok başarılı olabilmiş değil. Yine Alpay Özalan geldiğinde de başarılı olamaz demiştim, yine diyorum. Çünkü bu teknik adamlar bu şehirin kapasitesini bu takımın kapasitesini kaldırabilecek kişiler değil."

Davut AKÇAY: "Başarı olayının teknik direktörle alakası yok. Bakın mesela ben işçiyim, maaşım verilmediği zaman yaptığım işten haz alamıyorum, işe gitmek istemiyorum. Aynı durum futbolcular içinde geçerli, onlar da maaş alamadığı zaman aynı şekilde futbol oynamak istemiyorlar. Burda değişmesi gereken teknik adam değil yönetimdir."

Cemal SEÇKİN: "İnşallah başarılı olur. Şuan ki durum çok iç açıcı değil. Sürekli teknik direktör değişimi iyi bir şey değil. Yeni hoca takıma alışacak , şehire alışacak derken hafatlar geçiyor. Ayrıca Engin İpekoğlu şu an ki geçici hocamız Besim Durmuş'dan daha iyi bir hoca mı? Ne vardı yani Besim hocaya biraz daha şans verseydik. Çıktığı ilk maçta 3 puan geldimi, geldi. Daha ne istiyoruz ki, hem Besim Durmuş Samsun'un öz evladıdır, bu şehiri iyi bilir. Şu an görünen o ki ilk 6 değil de düşmemeye oynayacağız."

Oktay ÖZTÜRK: "Engin İpekoğlu 1. ligde ki en iyi hocalardan biridir. Bu ligi iyi tanır. Başarılı olacağına inanıyorum. Önümüzde bir Rizespor maçı var o maç çok kritik olacak. Çünkü rakip takım da yenilgiler oldu ve ligin en iyi kadrosuna sahipler. Bu maçı kazanırsak iyi bir çıkış yakalayıp üst sıralarda yer alacağımıza inanıyorum."

'BESİM DURMUŞ'A ŞANS VERİLMELİYDİ'
Selçuk EĞRİBEL: "Başarılı olacağına inanıyorum. Takımın havası da iyi, umarım galibiyet alırız. Hersene başarılı oluruz diyoruz da olmuyor işte nasip. Engin İpekoğlu'na da başarılar diliyorum. Besim Durmuş'a da şans verilmesini isterdim. Ne de olsa Samsun'un öz çocuğudur."

Emre YILMAZ: " Başarılı olur umarım. En içten duygularımla inanıyorum ki Samsunspor'u eski günlerine döndürecektir."

Mevlüt KURT: " Tam bilemiyorum. Engin İpekoğlu'nu tam olarak tanımıyorum. En azından Alpay Özalan'dan daha iyi olacaktır. Yapılan transferler biraz fiyasko ama belki toparlar. Kan değişikliği iyidir. Ama şampiyonluk bir kenara bizim için ligde kalmak iyi olur, ilk 6 da olursa süpriz olur."

Ahmet AK: " İnşallah başarılı olur. Temelliğimiz o yönde. Şampiyonluk şu süreçte zor ama gönlümüz istiyor tabii. Biz yine destekleyeceğiz."

SAMSUN CANLI TV HABER MERKEZİ

Yorumlar (0)