Başkan Yüksel Yıldırım'dan o pozisyona yorum

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor Balıkesirspor maçında tartışma çıkartan 'ofsayt' kararına, " Temiz ve net bir gol idi. Ama hakemler yanlış karar ile ofsayt verdi. Bizim suçumuz değil, Tanrı bugün bizim kazanmamızı çok istemişti" dedi.

Samsunspor 12.04.2021, 11:46 12.04.2021, 11:59
308
Başkan Yüksel Yıldırım'dan o pozisyona yorum

Başkan Yüksel Yıldırım'dan o pozisyona yorum Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor Balıkesirspor maçında tartışma çıkartan 'ofsayt' kararına, " Temiz ve net bir gol idi. Ama hakemler yanlış karar ile ofsayt verdi. Bizim suçumuz değil, Tanrı bugün bizim kazanmamızı çok istemişti" dedi.


TFF 1. Lig'in 29. haftasında Samsunspor sahasında Balıkesirspor 1-0 mağlup etti. Mücadelenin henüz 5. dakikasında Balıkesirspor'dan Mert Örnek'in attığı gol ofsayt gerekçesiyle iptal edilirken, pozisyon tartışmalara neden oldu. Sosyal medyada bir takipçi Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'a pozisyonun ofsayt olmadığı, "temiz bir gol değil mi? diye sordu. Başkan Yüksel Yıldırım ise ofsayt olmadığını temiz bir gol olduğunu fakat bunun hakem suçu olduğunu belirterek, "Temiz ve net bir gol idi. Ama hakemler yanlış karar ile ofsayt verdi. Bizim suçumuz değil. Bir kere de hakemlerden yana şans haftalar sonra bize güldü. Tanrı bugün bizim kazanmamızı çok istemişti" yorumunda bulundu" dedi.

Yorumlar (3)
efe 6 ay önce
HER ZAMAN HER YERDE SAMSUN ALEYHİNE KARARLAR HAVALARDA UÇUŞUYOR..SAMSUN LEHİNE BİR POZİSYON KAÇMIŞ YAN HAKEMİN GÖZÜNDEN BÜTÜN TÜRKYE AYAĞA KALKTI BUNLAR NASIL BİR YARATIKLAR YARABBİ!....BİR DE GOL OLSA NE OLACAKTI Kİ! BİR YER 5 ATARDIK BU SEFER ŞÜPHESİ OLMASIN BU AZINLIK UZANTISI KALINTILARIN!!!
emre 6 ay önce
bu ülkenin en büyük sorunu samsunla ve samsunsporla uğraşanlardır!!..hem valla hem billa...bu kafa aynı zamanda ülkenin kılcal damarlarına kasteden,ülkenin bütün sorunlarına sebep olan ve ülke çıkarını kendi çıkarına kullanan türk-müslüman'ın üzerine bütün kötülüğüyle oynayan bir kafadır.
bu sorun çözülmedikçe bu zihniyet lav edilmedikçe asla ve asla felaha eremeyiz!
öyle bir de kalleşler ki senden benden daha müslüm senden benden daha yerli ve milli! peki ama kim bunlar!! bir de tanıyabilsek hayalet gibiler bir türlü elle tutulamıyor bu samsunspor düşmanları!..
Murat Saglam 6 ay önce
55 senedir Samsunspor aleyhine verilen onlarca hakem kararı gördüm. İlk defa lehimize verilen karara şahit oldum. Bırakın böyle olsun. Karşılığında bir magduriyet de olmayacak sonuçta.