Başkan Yıldırım ilk kez SMG'de açıklamıştı... Sağlam noktayı koydu - Samsunspor

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, başarılı eldiven Nurullah Aslan'ı, Beşiktaş'ın istediği yönündeki iddialara son noktayı koydu. Sağlam, "Bizim bu konuda kararımız net. Nurullah ve onun gibi genç oyuncuları bırakmayacağız. Hedeflerimiz var" dedi

Samsunspor 22.04.2020, 19:37
339
Başkan Yıldırım ilk kez SMG'de açıklamıştı...   Sağlam noktayı koydu  - Samsunspor

BEŞİKTAŞ'LA GÖRÜŞMEDİM
Yılport Samsunpor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, kaleci Nurullah Aslan'ın transferi hakkındaki iddialara son noktayı koydu. Başkan Yüksel Yıldırım'ın, Samsun Canlı Haber TV ekranlarında ilk kez açıkladığı Nurullah Aslan gerçeği sonrası ortaya çeşitli dedikodular atılmıştı. Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Sağlam, Nurullah Aslan'la ilgili Beşiktaş iddiaları hakkında, "Nurullah Aslan'ın transferiyle ilgili Beşiktaş'ın benimle bir görüşmesi olmadı"dedi. 

KARARIMIZ NET
Sağlam, "Biz her hafta başkanımızla görüntülü görüşme gerçekleştiriyoruz. Bizim bu konuda kararımız net. Nurullah ve onun gibi genç oyuncuları bırakmayacağız. Çünkü bizim bir hedefimiz var. Samsunspor'a gelirken açıklamam olmuştu, o dönem o bu açıklamam meydan okuma olarak görülmüştü. Evet bu bir meydan okumadır, Samsunspor'da bizim hedefimiz var. Önce 1. Lig, sonra Süper Lig, arkasında da Süper Lig'de 6. şampiyon olabilecek bir takım kurmak ve bu hedefe ulaşmak" diye konuştu.
 

Yorumlar (0)