Başkan Yıldırım'dan Nurullah Aslan açıklaması

Şampiyonluk hedefi koyan ve bu yolda emin adımlarla Kırmızı-Beyazlılar da yetenekli eldiven Nurullah Aslan, Süper Ligde de Samsunspor'un kalesini koruyacak

Samsunspor 18.11.2020, 08:51 18.11.2020, 09:27
618
Başkan Yıldırım'dan Nurullah Aslan açıklaması

Şampiyonluk hedefi koyan ve bu yolda emin adımlarla Kırmızı-Beyazlılar da yetenekli eldiven Nurullah Aslan, Süper Lig'de de Samsunspor'un kalesini koruyacak

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım, Nurullah Aslan hakkında katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Nurullah ile en az 2 yıl daha beraber olacaklarını söyleyen Başkan Yıldırım, ''Nurullah'ı bizi Süper Lig'e taşımadan, gelişimini tamamlamadan satmayacağız. Kalemizi Süper Lig’de Nurullah koruyacak. Sözleşmesi gereği en az 2 sene daha bizimle. Portekizden, İtalyadan, İspanyadan Nurullah'ın gelişimini takip edenler var'' ifadelerini kullandı. 

SAMSUNSPOR'UN KALECİSİ NURULLAH ASLAN KİMDİR?

1997 doğumlu 2.02 boyundaki Nurullah Aslan, aslen Termeli olan Samsunspor'un eski kalecisi ve 68 Aksarayspor'da kaleci antrenörlüğü yaparken 2014 yılında vefat eden Abdullah Aslan'ın oğlu.

Stoper olarak başladığı futbolculuk kariyerinde takımının 10 kişi kalmasından sonra mecburen kaleye geçen ve daha sonra kariyerine kaleci olarak devam eden Nurullah, 2018-19 sezonunun devre arasında Erbaaspor'dan Samsunspor'a transfer oldu.

Yorumlar (0)