Samsunlu kadınlardan o uygulamaya tam destek! Herkes indirmeli


15.k görüntülenme

KESİNLİKLE ŞİDDETE HAYIR ! Nazife KILIÇ: Şiddete hayır diyoruz. Aslında söylenecek çok şey var. Kadına vuran erkek acizdir. Ben de birazdan polis ekiplerinin yardımıyla KADES uygulamasını indirdim. Çok verimli bir uygulama.  Emre ÖNCEL

GÜVEN VERİYOR  İrem ÇULHA: Yararlı bir uygulama. Kadınların şu andaki durumuna göre çok verimli olacaktır. Polisin bir anda yanında olması güven verici. Kadınların hiçbiri düşünülmüyor. Uygulamayı indireceğim.

GÜZEL UYGULAMA Yazıcı GÖNÜL: Güzel bir uygulama. Bundan daha güzel bir hizmet olur mu? Aslında bu durumu yaşıyor olmak çok acı verici. Daha önce kullanmadım. Telefonuma uygulamayı indireceğim.

UYGULAMAYI İNDİRİN Sevda BEKTAŞ: Telefonumda uygulama var ve herkesin indirmesini tavsiye ediyorum. Böyle bir olay yaşasam hiç korkmadan müdahale ederim. Bu konuda daha temkinliyim. Kadınlar başka şeylerle uğraşacağına bu uygulamayı indirsinler.

Samsun Canlı Haber TV mikrofonuna konuşan kadınların birçoğu, KADES uygulamasını herkesin indirmesi gerektiğini söyledi 

Samsun Canlı Haber TV mikrofonuna konuşan kadınların birçoğu, KADES 'Kadın Acil Destek Uygulaması'nın faydalı bir uygulama olduğunu, telefonlara indirilmesi gerektiğini belirtti. POLİS BİLGİLENDİRİYOR  Kentte polis ekipleri tarafından, kadına yönelik şiddet olaylarının önüne geçebilmek amacıyla geliştirilmiş bir uygulama olan 'Kadın Acil Destek Uygulaması'nın tanıtımı amacıyla broşür dağıtılmaya devam ediliyor.  Ekipler şiddetin önüne geçilmesi amacıyla KADES uygulamasının telefonlara indirilmesi konusunda yardımcı olurken kadınlar bu uygulamanın bir ihtiyaç haline geldiğini söyledi

POLİSE TEŞEKKÜR  Hatice KUBOĞLU: Polis ekipleri KADES uygulaması hakkında bilgi verdi. Onların yardımıyla birlikte uygulamayı indirdim. Kötü bir durum başımıza geldiğinde 155'i arayana kadar epey bir vakit geçiyor. Orada hiçbir şekilde müdahale edilemez.

0 Yorum:

ANASAYFAYA DÖN