Vezirköprü'de neler oluyor? CHP'li Onur Bayburtlu'dan 'araştırılsın' çıkışı

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Vezirköprü'de yürütülen projelerin araştırılması gerektiğini söyledi

Samsun 11.04.2021, 16:19 12.04.2021, 08:47
2027
Vezirköprü'de neler oluyor? CHP'li Onur Bayburtlu'dan 'araştırılsın' çıkışı

Vezirköprü'de neler oluyor? CHP'li Onur Bayburtlu'dan 'araştırılsın' çıkışı CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Vezirköprü'de yürütülen projelerin araştırılması gerektiğini söyledi

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Vezirköprü'de yürütülen projelerin araştırılması gerektiğini belirterek, "Vezirköprü'de her şey ters gidiyor ve layıkıyla yapılmıyorsa hesap sorulması gerekenlerden hesap sorulmalıdır" dedi.

'HESAP SORULMALIDIR'

Projelerde sorunlar çıktığını belirten Başkan Bayburtulu, "Binalar yapılıyor bitirilemiyor, tam bitti bitecek derken verilen müteahhit kaçıyor, yenisi geliyor yarıdan aldığı işi bitiriyor, yeni yere geçildiği zaman ya göçüyor ya da güçlendirilmesi gerekiyor. Bu projeleri teslim edeninden teslim alanına kadar herkes araştırılmalı. Bu milletin bir kuruşunun hesabı tüm yetkililerden sorulmalıdır" ifadelerini kullandı.

'BİR KARIŞIKLIK VAR'

Vezirköprü'de herşeyin ters gittiğini belirten Başkan Bayburtlu, "Kum ocağının önüne yapılan köprü yıkıldı ve daha hala yapılamadı, 10 sene önce yapılmaya başlanan hastane bitirildikten 3 ay sonra çatlaklar oluşmaya başladı, 5 sene önce bitirilip hizmete açılan okulumuz güçlendirilmek üzere tasfiye edildi. Yarın ne çıkacak bilinmiyor ama bir yerlerde bir karışıklık olduğu apaçık ortadadır. Vezirköprü'de herşey ters gidiyor ve layıkıyla yapılmıyorsa hesap sorulması gerekenlerden hesap sorulmalıdır. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimse yememeli, yiyenlerden de hesap sorulmalıdır" diye konuştu.

Yorumlar (0)