banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Vali Dağlı'dan Samsunlulara dikkat çeken korona mesajı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, haftasonu kısıtlamalarında gösterilen hassasiyetin, diğer günlerde de sürdürülmesi gerektiğini söyledi

Samsun 07.02.2021, 18:43
1367
Vali Dağlı'dan Samsunlulara dikkat çeken korona mesajı

Vali Dağlı'dan Samsunlulara dikkat çeken korona mesajı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, haftasonu kısıtlamalarında gösterilen hassasiyetin, diğer günlerde de sürdürülmesi gerektiğini söyledi

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına verilen destekleri, sağlıklı günlere atılmış bir umut ışığı olarak gördüğünü belirtti.

UMUT IŞIĞI

Güzel havaya rağmen yasaklara uyulmasını bir umut ışığı olarak gördüğünü belirten Vali Dağlı, "Değerli Samsunlular; Güneşli ve sıcak havaya rağmen kısıtlama süresince sabrederek boş bıraktığınız her sokağı, koronavirüsle mücadelenin kahramanlarına verilen büyük bir destek, sağlıklı günlere atılmış büyük bir adım ve bir umut ışığı olarak görüyorum" ifadelerini kullandı.

TEDBİRE DEVAM

Tedbirlere ve kısıtlamalara uyulmaya devam edilmesi gerektiğini belirten Vali Dağlı, "Sokağa çıkma kısıtlamalarına uyma konusunda haftasonu gösterdiğiniz hassasiyeti diğer günlerde de mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamak suretiyle sürdüreceğinize inanıyor, sağlıklı günler diliyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)