banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Vali Dağlı dan kısıtlama hatırlatması... Artışın önüne tedbirle geçilebilir

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı,  hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi vatandaşlara çağrıda bulunarak, "Artışın önüne geçmek için kısıtlamaya ve tedbirlere uymaya devam edelim” dedi.

Samsun 19.02.2021, 18:10
546
Vali Dağlı dan kısıtlama hatırlatması... Artışın önüne tedbirle geçilebilir

Vali Dağlı'dan kısıtlama hatırlatması "Artışın önüne tedbirle geçilebilir" Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı,  hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi vatandaşlara çağrıda bulunarak, "Artışın önüne geçmek için kısıtlamaya ve tedbirlere uymaya devam edelim” dedi.


Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı,  vaka artışının önüne geçmek için   salgın  kurallara eksiksiz riayet edilmesinin salgınla mücadelenin başarısı için en önemli unsur olduğunu belirterek,  vatandaşlardan hassasiyet istedi.

"BİRLİKTELİKLE BAŞARI GELİR"
Vali Dağlı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, "Kıymetli hemşerilerim;
Koronavirüs vakalarında yaşanan artışın önüne geçmek için uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları, salgının kontrol altına alınabilmesi açısından önem arz etmekle birlikte, bu mücadelede başarıyı yakalayabilmemiz, ancak sizin gayret ve desteğinizle olacaktır. Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanların, muafiyet sebebinin zaman ve güzergah açısından uyumluluğu kontrol noktalarımızda denetleneceğinden, herhangi bir cezai yaptırımla karşılaşmamanız için bu hususa dikkat etmenizi istirham ediyor, hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)