Usta, Gülsan esnafını kırmadı 

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta Gülsan Sanayi Sitesi esnafının isteği üzerine onlarla bir araya geldi.

Samsun 20.03.2021, 21:07
309
Usta, Gülsan esnafını kırmadı 

Usta, Gülsan esnafını kırmadı   İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta Gülsan Sanayi Sitesi esnafının isteği üzerine onlarla bir araya geldi.

 

 İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, kendisiyle biraraya gelmek isteyen Gülsan Sanayi Sitesi esnafını kırmadı . Esnaf  Toybelen'e kurulan sanayideki sorunların çözümü için TBMM'de araştırma önergesi veren Usta'ya teşekkür etti.

AKSOY'A TEŞEKKÜR ETTİ
Gülsan esnfı ile buluşan Milletvekili Usta, sorun talep istek ve önerileri dinledi. Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Usta, şu ifadelere yer verdi: "Geçen hafta TBMM’ye, Gülsan Sanayi Sitesinin Toybelen Mevki ’ne taşınmasından doğacak sıkıntılara ilişkin Meclis Araştırma Önergesi vermemiz sebebiyle; Gülsan esnafı yoğun isteklerle bizleri aralarında görmek istediler. Bizler de Gülsan esnafımızı kırmayıp bir araya geldik. Değerlendirmelerde bulunduğumuz toplantımızda bizlere beraber esnafına sahip çıkan, İl Başkanımız Hasan Aksoy ve parti yöneticilerimize teşekkür ederim."

Yorumlar (0)