Usta'dan Vezirköprü yorumu: Yanlıştan dönüldü

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün, Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne bağlanması kararından vazgeçildiğini duyurdu.

Samsun 24.03.2021, 13:53
281
Usta'dan Vezirköprü yorumu: Yanlıştan dönüldü

Usta'dan Vezirköprü yorumu: Yanlıştan dönüldü  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün, Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne bağlanması kararından vazgeçildiğini duyurdu.

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün, Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne bağlanması kararından dönüldüğünü belirterek "'Samsunumuza hayırlı olsun' dedi. 

MECLİSE ÖNERGE VERMİŞTİ
Milletvekili Usta, Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün, Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne bağlanması ile ilgili geçtiğimiz günlerde meclise verdiği önergede, "Vezirköprü ilçesinde yaklaşık 2 bin 500 aile, geçimini ormancılık çalışmalarından sağlıyor. Sinop ilinin mesafe olarak Vezirköprü'ye çok uzak olması, direk vesait olmaması ve sadece özel araçla gidilebiliyor olması vatandaşın işlerini çok zorlaştıracaktır. Samsun Milletvekili olarak eğer böyle bir niyet varsa, bu yanlıştan dönülmesi gerektiğini düşünüyor ve konunun takipçisi olacağımızı belirtmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı. Milletvekili Usta, bu önerge ve görüşmelerin üzerine, Sinop Orman Bölge Müdürlüğü ve Tarım Orman Bakanlığı ile yaptığımız temaslardan sonra yanlıştan dönüldüğünü ifade ederek 'Samsunumuza hayırlı olsun' dedi.

Yorumlar (1)
aliriza55@hotmail.fr 6 ay önce
Sağolun vekilim samsunda 2vekil çalışıyor diğerleri uyuyor