Usta'dan 'telekom' çıkışı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türk Telekom'un 'Samsun Bölge Müdürlüğü' ile ilgili yaptığı açıklamaya rağmen taşınmama kararının doğru olmadığı söyledi.

Samsun 19.03.2021, 18:43
881
Usta'dan 'telekom' çıkışı

Usta'dan 'telekom' çıkışı İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türk Telekom'un 'Samsun Bölge Müdürlüğü' ile ilgili yaptığı açıklamaya rağmen taşınmama kararının doğru olmadığı söyledi.

 
 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta,  sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, Türk Telekom’un personeline gönderdiği maili paylaşarak, Telekom'un taşınmasının onaylandığını ve bu mücadelede yalnız bırakıldığını söyledi.

"TAŞINMASI KESİNLEŞTİ"
Usta, Samsun Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün Trabzon’a taşındığının kesinleştiğini belirterek, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, Türk Telekom’un personeline gönderdiği maili paylaşarak, taşınmasının onaylandığını ve bu mücadelede yalnız bırakıldığını söyledi.

"GÖZ BOYAMAK İÇİNMİŞ"
Türk Telekom'un personellerine gönderdiği maili paylaşarak, taşınmasının onaylandığını ve bu mücadelede yalnız bırakıldığını belirten Milletvekili Usta, "Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'nün Samsun'dan Trabzon'a taşınacağını TBMM'de gündeme getirmiş ve isyan etmiştik. Bu karardan dönüldüğü de AKP'lilerce gazetelere servis edilmişti. Tabi ki yine göz boyamak içinmiş. Telekom'un bugün personeline gönderdiği maili paylaşıyorum. Taşınmasına göz yumup, tepkilerimiz sonrası gazetelere "kurtardık" diye haber servis ettirenler neredesiniz? Yine beni ve Samsun'u bu mücadelede yalnız bıraktınız! Ama ben bu işin peşini bırakmayacağım!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Samsun Sevdalısı 7 ay önce
Samsun'daki Bölge Müdürlükleri bir bir trabzona kaydırılıyor neden?Samsun Telekomun abone sayısı trabzonun iki misli.Bu nasıl bir mantıktır?Yazıklar olsun.