Usta'dan Telekom açıklaması: Yanlıştan dönüldü

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'nün Trabzon'a nakledilme kararının iptal edilmesiyle yanlıştan dönüldüğünü söyledi.

Samsun 17.03.2021, 23:21
485
Usta'dan Telekom açıklaması: Yanlıştan dönüldü

Usta'dan Telekom açıklaması: Yanlıştan dönüldü İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'nün Trabzon'a nakledilme kararının iptal edilmesiyle yanlıştan dönüldüğünü söyledi.

 

 
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü'nün Trabzon'a nakledilme kararının iptal edilmesiyle yanlıştan dönüldüğünü belirterek, "Samsun'a sahip çıkmaya ve her yanlışınızda karşınızda olmaya devam edeceğiz" dedi.

"SAMSUN SAHİPSİZ DEĞİL"
Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü'nün kapatılma kararından dönülmesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Usta, "TBMM Genel Kurulu'nda, Samsun Telekom Bölge Müdürlüğü'nün kapatılarak, Trabzon'a taşınmasını gündeme getirmemizden birkaç saat sonra bu yanlıştan dönülmüştür. Onlar çıkmasa da biz Samsun'a sahip çıkmaya ve her yanlışınızda karşınızda olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (1)
aliriza55@hotmail.fr 7 ay önce
Vekillim Allah'ım sizden razı olsun trbz lobisi kanser gibi samsun'u bitirecek ne olur bizlerde birleşerek bu mikropu yok edelim zaten Samsun'dan çok bölge mudurluklerini çaldılar bari geri ki alanları kurtaralim