Türkiye'de bir ilk... Samsun'da kuruldu, 81 ile hizmet veriyor

Samsun'da kurulan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan cenazeilanlari.com.tr web sitesi, yayın hayatına başladı.

Samsun 25.03.2021, 13:02
4838
Türkiye'de bir ilk...  Samsun'da kuruldu, 81 ile hizmet veriyor

Türkiye'de bir ilk...  Samsun'da kuruldu, 81 ile hizmet veriyor Samsun'da kurulan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan cenazeilanlari.com.tr web sitesi, yayın hayatına başladı.

 

Samsun'da kurulan ve Türkiye'nin 81 ilindeki cenaze ilanlarının ve vefat haberlerinin yer aldığı cenazeilanlari.com.tr web sitesi, günümüz teknolojisini kullanarak, hizmet vermeye başladı. 

ÖNEMLİ BİR PROJE
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydeden cenazeilanlari.com.tr web sitesi kurucusu Mustafa Altuner, “Böylesine önemli bir projeyi hayata geçirerek, “Hz. Peygamber Efendimizin (s.a.v) ‘Vefat haberini duyurmak sünnettir. Kişinin ölümünden yakınlarını, komşularını ve müslümanları haberdar edin” tavsiyesini yerine getirmiş oluyoruz.” dedi. 


ACILARINI PAYLAŞIYORUZ
Tüm hizmetlerin ücretsiz olduğunu belirten Altuner, “Bu web sitesi bir yatırım olmaktan öte büyük bir sosyal sorumluluk projesidir. Bir yakınımızı kaybettiğimizde sosyal medyamızda vefat ilanı paylaşıyoruz. Ancak Sosyal Medya da yayınlanan ilanları sadece bizi takip eden arkadaşlarımız görüyor, oysa vefat eden kişinin kendi çevresi ve kendi dostları var.  Türkiye genelinde il il anlık cenaze ilanları, son dakika vefat haberi ve cenaze işlemleri üzerine güncel makaleler ile insanların acılarını paylaşıyoruz. Muhtarlar ve Din Görevleleri başta olmak üzere vatandaşlarımızı cenazeilanlari.com.tr web sitemizi ziyaret ederek, amacımıza katkıda bulunmaya davet ediyorum.”

Yorumlar (1)
Serdar çeliktaş 6 ay önce
Halka hizmet bu dur mustafa abi helâl olsun