Terme'de afet farkındalığı... Kılıç: Çalışmalar sürüyor 

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 'Afet Eğitim Yılı' çalışmaları kapsamında, farkındalık oluşturma adına çalışmaların  sürdüğünü belirtti.

Samsun 15.03.2021, 22:05
204
Terme'de afet farkındalığı... Kılıç: Çalışmalar sürüyor 

 Terme'de afet farkındalığı... Kılıç: Çalışmalar sürüyor Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 'Afet Eğitim Yılı' çalışmaları kapsamında, farkındalık oluşturma adına çalışmaların  sürdüğünü belirtti.

 

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, İçişleri Bakanlığınca 2021 yılının 'Afet Eğitim Yılı' ilan edildiğini belirterek,  eğitim seferberliğine bir video çalışmasıyla destek verdiklerini vatandaşların da katkıda bulunmasının önemli olduğunu söyledi. 
DESTEK İSTEDİ
Başkan Kılıç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İçişleri Bakanlığımızca 2021 yılı Afet Eğitim Yılı ilan edilmiş olup; ilimizde de Valiliğimizce belediyeler, üniversite ve tüm kamu kurumlarımızın katılımıyla Afet Eğitim Seferberliği başlatılmıştır. Bu kapsamda bağlantı adresinde paylaşılan Afet Farkındalık Eğitim videosunu tüm sevdikleriniz ve aileniz ile paylaşarak farkındalık faaliyetlerine katkıda bulunmanız önem arz etmektedir" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)