Tekkeköy'de çalışmalar hız kesmiyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda aralıksız çalıştıklarını söyledi.

Samsun 13.04.2021, 20:11 11.08.2021, 12:31
128
Tekkeköy'de çalışmalar hız kesmiyor

Tekkeköy'de çalışmalar hız kesmiyor Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda aralıksız çalıştıklarını söyledi.

 
 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede bir mahallede daha kuran kursu ve eğitim merkezini tamamladıklarını, Kutlukent bölgesinde Aile Sağlığı Merkezi sorununu çözmek için proje hazırladıklarını belirterek, "İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

MANEVİ MUTLULUK
Kuran kursu ve eğitim merkezinin tamamlanmasından dolayı mutluluk yaşadıklarını belirten Başkan Togar, "Yeni bir mahallemize daha her yaştan mahalle sakinlerimizin beraberinde özellikle evlatlarımızın kuran öğrenecekleri her türlü donanıma sahip bir kuran kursu ve eğitim merkezi tamamlayarak hizmete sunmanın manevi mutluluğunu paylaşıyoruz. Ayrıca okulumuzun önünede çocuklarımız için bir çocuk parkı ile ailelerin oturacakları kamelyalar konuşlandırarak herkesin kullanacağı yeni ve farklı bir yaşam merkezi haline getireceğiz" ifadelerini kullandı. 

HİZMET VERECEK
Kutlukent bölgemiz için büyük önem arz eden Aile Sağlığı Merkezi sorununu çözüme kavuşturacaklarını belirten Başkan Togar, "Projeleri tamamlanan yeni yapacağımız Kirazlık Aile Sağlığı Merkezi alanında incelemelerde bulunduk. En kısa zamanda inşaatını tamamlayacağımız aile sağlığı merkezimiz her türlü donanımıyla moder fiziki alt yapısıyla daha iyi şartlarda sağlık hizmet verecek" diye konuştu.

Yorumlar (0)