Tekkeköy cazibe merkezi olacak!

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'ü tercih edilen bir yerleşim yerine dönüşmesi için çalışmalara devam ettiklerini söyledi

Samsun 16.03.2021, 13:28
55
Tekkeköy cazibe merkezi olacak!

Tekkeköy cazibe merkezi olacak! Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy'ü tercih edilen bir yerleşim yerine dönüşmesi için çalışmalara devam ettiklerini söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin doğru yapılaşması ve büyümesi için imar yollarını açtıklarını belirtti. Başkan Togar, "İlçemizi köklü çalışmalarla adım adım modern herkes tarafından tercih edilen bir yerleşim yeri haline dönüşmeye devam ediyoruz" dedi.

'ÇALIŞMALARA DEVAM'

Tekkeköy'ü tercih edilen bir yerleşim yerine dönüştürmek için çalışmalara devam ettiklerini belirten Başkan Togar, "Çay Mahallemizi sürdürmüş olduğumuz köklü çalışmalarla adım adım modern herkes tarafından tercih edilen bir yerleşim yeri haline dönüşmeye devam ediyoruz. İmar yollarının açılıp alt yapısının tamamlanmasının ardından ekiplerimiz yollarımızı üst yapı işlemleri için hazırlıyor" ifadelerini kullandı.

'DOĞRU YAPILAŞMA'

Doğru yapılaşma için, imar yolları açtıklarını belirten Başkan Togar, "İlçemizin farklı alanlara doğru yapılaşması ve büyümesi için imar yollarımızı bir bir açıyoruz. Bu bağlamda yeni bir mahallemizde daha talepler ve öncelikler çerçevesinde imar yollarımızı açmaya devam ediyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)