Tekkeköy Belediyesi'nden tam mesai

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, koronavirüs denetimlerinin ve ağaçlandırma çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.

Samsun 11.03.2021, 13:39
873
Tekkeköy Belediyesi'nden tam mesai

Tekkeköy Belediyesi'nden tam mesai  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, koronavirüs denetimlerinin ve ağaçlandırma çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.


 
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, zabıta ekiplerinin 'Tematik Denetimler' kapsamında ilçenin dört bir yanında denetim gerçekleştirildiğini belirtti. Başkan Togar, ekiplerin denetimlerin yanı sıra, ilçede ağaçlandırma çalışmalarınada devam ettiklerini söyledi.

ARALIKSIZ ÇALIŞMA
Koronavirüs denetimlerinin aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Togar, "Zabıta ekiplerimiz Tematik Denetimler kapsamında dün berber, kuaför, güzellik merkezi, hamam gibi yerlerin denetiminin ardından düğün ve nikah salonları, parklar, iddaa, ganyan ve milli piyango bayilerinde denetimlerde bulundular" dedi. Başkan Togar, gelecek nesillere yemyeşil yaşanabilir bir çevre bırakabilmek içinde ilçenin dört bir yanında fidanları toprakla buluşturmaya devam ettiklerini söyledi.

Yorumlar (0)