Samsunlular dikkat! Toplu taşıma saatlerinde Ramazan değişikliği

Sağlık Bakanlığı'nın koronavirüs güncel haritasında 5 haftadır nüfusa oranla en çok vakanın görüldüğü Samsun’da, Ramazan ayında uygulanacak kısmi kapanma kapsamında toplu taşıma otobüs ve tramvay hatlarının sefer saatlerinde saatlerinde değişiklik yapıldı.

Samsun 14.04.2021, 11:02 16.04.2021, 15:55
413
Samsunlular dikkat! Toplu taşıma saatlerinde Ramazan değişikliği

Samsunlular dikkat! Toplu taşıma saatlerinde Ramazan değişikliği Sağlık Bakanlığı'nın koronavirüs güncel haritasında 5 haftadır nüfusa oranla en çok vakanın görüldüğü Samsun’da, Ramazan ayında uygulanacak kısmi kapanma kapsamında toplu taşıma otobüs ve tramvay hatlarının sefer saatlerinde saatlerinde değişiklik yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası tüm Türkiye'nin beklediği yeni koronavirüs tedbirlerini açıkladı. Erdoğan konuşmasında, ramazan ayında kısmi kapanma uygulanacağını belirterek, "Ramazan ayının ilk 2 haftasında tedbirleri biraz daha sıkılaştırarak kısmi kapanma uygulamasına geçiyoruz. 2 haftalık dönemde beklediğimiz durumda iyileşme olmazsa çok daha kalıcı kararlar alabiliriz" ifadelerini kullandı.

Bu kapsamda Samsun'da toplu taşıma saatlerinde değişiklik yapıldı. Güncel sefer saatleri SAMULAŞ'ın resmi hesabından duyuruldu. 

GÜNCEL TRAMVAY SEFERLER SAATLERİ


GÜNCEL OTOBÜS SEFER SAATLERİ

HAFTA SONU SEFER SAATLERİ

SAMKART BAŞVURU MERKEZİ ÇALIŞMA SAATLERİ GÜNCELLENDİ

TEKEL OTOPARKI ÇALIŞMA SAATLERİ

Yorumlar (0)