Samsunlular dikkat! Meteoroloji uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Samsun’un bu akşamdan itibaren şiddetli fırtınanın etkisi altına gireceğini ve fırtınanın yarın akşam saatlerine kadar sürmesinin beklendiğini duyurdu.

Samsun 04.04.2021, 14:07 04.04.2021, 16:33
215
Samsunlular dikkat! Meteoroloji uyardı

Samsunlular dikkat! Meteoroloji uyardı Samsun Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre,  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre şiddetli fırtına kenti etkisi altına alacak. Valilik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, vatandaşları muhtemen olumsuzluklara karşı uyardı. 


FIRTINAYA DİKKAT!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre  Samsun’da  bu gece saatlerinden itibaren  şiddetli fırtına etkili olmaya başlayacak. Rüzgarın bu akşam saatlerinden itibaren Ege, İç Anadolu Orta ve Doğu Karadeniz kıyı kesiminde güney ve güneybatı yönlerden fırtına ve kuvvetli fırtına şeklinde oluşacağı tahmin ediliyor. İl genelinde etkili olacak fırtınanın 5 Nisan Pazartesi günü akşam saatlerine kadar süreceği öngörülüyor. 


TEDBİRLİ OLUNMALI

Valilik'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son değerlendirmelerine göre; bu gece saatlerinden yarın akşam saatlerine kadar bölgemizde fırtına ve yer yer hamleli kuvvetli fırtına beklendiğinden, muhtemel olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Yorumlar (0)