Samsunlu vatandaşlardan Cemil Deveci'ye tam not

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin esnafa kolaylık sağlamak adına ruhsat harç bedellerinde düzenlemeye gidildiğini açıklaması üzerine değerlendirmelerde bulunan Atakumlular, bu uygulamaya tam not verdi.

Samsun 14.04.2021, 22:51
257
Samsunlu vatandaşlardan Cemil Deveci'ye tam not

Samsunlu vatandaşlardan Cemil Deveci'ye tam not Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin esnafa kolaylık sağlamak adına ruhsat harç bedellerinde düzenlemeye gidildiğini açıklaması üzerine değerlendirmelerde bulunan Atakumlular, bu uygulamaya tam not verdi.

 

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci'nin esnafa iş kurma aşamasında kolaylık sağlamak için ruhsat harç bedellerinde gitmesiyle ilgili Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşların birçoğu, yapılan uygulamayı yerinde bulduğunu belirterek, kararın esnafa can suyu olduğunu söyledi.

KOLAYLIKLAR SAĞLANMALI
Ali ÖZBAŞ: Keşke bütün belediye başkanları Cemil Deveci gibi yardımlar yapsa. Bu halk iyi şeylere layıktır. Bir insan Türkiye'de yaşıyorsa tüm kolaylıklar sağlanmalıdır. Yapılan uygulama çok güzel. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu tarz hizmetlerin devamını görmek istiyoruz.

FAYDALI OLACAKTIR
Halil KOÇAN: Pandemi nedeniyle esnaf çok zor bir dönemden geçiyor. Bu tür yardımların yapılması esnaf için çok faydalı olacaktır. Başkan Cemil Deveci çok güzel düşünmüş. Bunların dışında birkaç yardımın daha yapılması lazım. İnşallah herkesin hakkında hayırlısı olur.

YERİNDE BİR UYGULAMA
Emin BALCI: Yerinde bir uygulama yapıldı. Pandemi döneminde herkesin sıkıntıları ve problemleri var. Bir nebze de olsa esnafa yardımcı olundu. Başkan Cemil Deveci'yi destekliyorum. Esnafa cansuyu olacaktır. En küçük yardımın bile bu dönemde değeri var.

KATKISI OLACAKTIR
Ragıp URAL: Bu yardım Başkan Deveci'ye artı puan kazandırır. Esnafa çok katkısı olacaktır. Esnafın durumu çok kötü. Pandemi sebebiyle caddelerdeki yoğunluk eskiye göre çok azaldı. Esnaflığı henüz yeni bıraktım.

ESNAFI DÜŞÜNÜYOR
Murat DOKUMACIOĞLU: Esnaf için hayırlısı olmasını temenni ediyorum. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci güzel bir uygulama yapmaya çalışmış. Yer sahipleri de duyarlı olursa güzel işler ortaya çıkacaktır. Mutlaka esnafa faydası olacaktır. Başkan Deveci esnafı düşünüyor.

ESNAFIN SAYISI ARTACAK
Cevdet ALTUNKAYNAK: Esnafa son derece faydalı olacak güzel bir uygulamaya daha tanıklık ediyoruz. Esnafın biraz daha rahatlaması gerekiyor. Kepenk kapatan birçok esnaf var. Atakum Belediyesi buna el atmışsa gerçekten sevindirici. Esnaf sayısı bu sayede artacaktır.

Emre ÖNCEL

Yorumlar (0)