Samsunlu gaziden selam var - Samsun Haber

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, İdlib'te yaralanan ve GATA'da tedavisi devam eden Bafralı Komando Uzman Çavuş Göksu Çakmak'ı ziyaret edip, şifa diledi. Kırcalı, "Kendisinin Samsunlu hemşehrilerimize selamları var" dedi

Samsun 05.03.2020, 09:00
429
Samsunlu gaziden selam var - Samsun Haber

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, İdlib'teki hain saldırıda yaralanan Samsunlu Komando Uzman Çavuş Göksu Çakmak'ı GATA'da ziyaret etti. Aslen Bafralı olan Gazi Göksu Çakmak ile sohbet eden ve sağlık durumuyla ilgili bilgi alan Milletvekili Kırcalı,  geçmiş olsun dileklerini iletti.

BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ 

Tüm gazilere şifa dileyen Milletvekili Kırcalı, "Rabbim, canını devleti, milleti, bayrağı ve dini için feda etmekten geri durmayan, "Ölürsem şehit, kalırsam gazi" düsturunu iman dolu göğsünde taşıyan tüm gazilerimize şifalar versin. İdlib’de rejim güçleri tarafından düzenlenen hain saldırıda gazi olan Bafralı Komando Uzman Çavuş  Göksu Çakmak'ı tedavi olduğu GATA'da ziyaret ederek kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kendisinin Samsunlu hemşehrilerimize selamları var. Birlikte Türkiyeyiz" dedi.


 

Yorumlar (0)