Samsun valisi milletvekilleri ve başkanlardan Ramazan mesajı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere AK Parti ve İYİ Parti Samsun milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları Ramazan dolasıyla mesaj yayımladı.

Samsun 13.04.2021, 00:01
299
Samsun valisi milletvekilleri ve başkanlardan Ramazan mesajı

Samsun valisi milletvekilleri ve başkanlardan Ramazan mesajı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere AK Parti ve İYİ Parti Samsun milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları Ramazan dolasıyla mesaj yayımladı.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere AK Parti ve İYİ Parti Samsun milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları 'Ramazan' dolasıyla mesaj yayımlarak, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.


MAĞFİRET AYI
Vali Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif'inizi en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu mübarek ayın ülkemiz, islam alemi ve tüm insanlık için sağlık, huzur ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.

HUZURUNU YAŞIYORUZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN: Mübarek Üç Aylar'ın sonuncusu, 'Bin aydan daha hayırlı' olduğu müjdelenen Kadir Gecesi'ni içinde saklayan Ramazan-ı Şerife bir kez daha erişmenin gönül huzurunu yaşıyoruz. Ramazan'ın feyz ve bereketinden istifade edebilmemizi diliyor, bu ay vesilesiyle hayırlı işlerimizin sayısının artmasını Rabb'imden niyaz ediyorum. 

NİYAZ EDİYORUM
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI: Manevi zenginliklerle dolu olan bu rahmet, mağfiret ve bereket ayında Yüce Rabbim kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmesin. Bu duygu ve düşüncelerle başta Samsunlu hemşerilerimizin ve İslam Aleminin Ramazan-ı Şerif'ini en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu mübarek ayın ülkemiz ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını cenab-ı haktan niyaz ediyorum.

HAYIR GETİRSİN
İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri YAŞAR: Hoş Geldin Ya Şehir-i Ramazan. Mübarek Ramazan ayının, ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim.


HAYIR GETİRSİN
61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı ve Samsun Milletvekili Suat KILIÇ: Hoşgeldin ya şehr-i Ramazan. Hayırlı Ramazanlar.

MÜBAREK AY
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR: 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim. Hayırlı Ramazanlar.

ONBİR AYIN SULTANI
Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ: Hoşgeldin Ya şehr-i Ramazan. Onbir ayın sultanı Ramazan ayının Ülkemize milletimize bütün İslam alemine hayırlar getirmesini dileriz.

BEREKET DOLU
Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Fatih TÜRKEL: Hayırlı Ramazanlar; Hijyen kuralları ve sosyal mesafe kurallarına uyduğumuz sağlık, sıhhat, bereket dolu bir ramazan ayı geçirmenizi dilerim.

VESİLE OLSUN
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan AKSOY: Ramazan ayının, öncelikle Samsun'umuza, ülkemizi, milletimize hayırlara vesile olması dileğiyle. Hayırlı Ramazanlar. 


 

Yorumlar (0)